Brafittera doradza – w jaki sposób dobrać odpowiedni biustonosz

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Brafittera doradza – w jaki sposób dobrać odpowiedni biustonosz

Wiecie może jaki jest najczęściej spotykany problem w świecie kobiet? Zapewne niektórzy zaczną się śmiać w momencie gdy usłyszą odpowiedź. Otóż jednym z najczęściej spotykanych kłopotów jest wybór właściwego stanika.

biodra

biustonosze usztywniane

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, dobrze słyszycie – chodzi o właściwy biustonosz – z dokonanie tego to prawdziwa sztuka.
Obecnie istnieją kobiety, które zajmują się pomaganiem kobietom przy dobiorze dobrego biustonosza – tak zwane brafitterki, które wskażą nam na co powinnyśmy zwrócić atencję przymierzając stanik – na 4 mate.

Pragniesz poznać inne równie praktyczne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tu (http://www.forever.eu/produkty/smartwatche/smartwatch-damski/), a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Właśnie, idealne pytanie – na co dokładnie powinno się zwrócić uwagę? Masz krągłe piersi? Cóż, masz się z czego cieszyć, w tej sytuacji idealny może okazać się stanik balkonetka bądź plunge, jeśli twoje piersi są naprawdę obfite zdecyduj się na kupno biustonosza z usztywnieniem – takie biustonosze usztywniane właściwie podtrzymają twój biut, tak aby prezentował się dobrze. Tego typu staniki są wyposażone w mieseczki uszyte w całości z materiału usztywniającego – co powoduje, iż dobrze uniosą nasze spore piersi. Niech słowo sztywny nas nie odstraszy, stniki te są bowiem niezwykle komfortowe, ponieważ są wyszyte miekką gąbką, która nie podrażni naszych piersi. Jeśli masz małe piersi, odpowiedni będzie stanik z miseczkami w kształcie trójkatów – tego typu staniki są obecnie szalenie popularne – produkowane są głównie przez marki sprzedające je w internecie – na pewno wiele dziewczyn szukało ich wpisując sklep z bielizną online – jest ich tam mnóstwo, a wzrocy aż olśniewają – górują staniki uszyte z kuszącej koronki, które na pewno znajdą wielu fanów – -> 4mate.pl.

Jeśli twoje piersi utraciły swą jędrność, możesz zdecydować się na pełny biustonosz, który uniesie twój biust i ukaże twe atuty.
Rodzajów biustonoszy jest mnóstwo, jednakże pamiętajmy, by przy ich wyborze decydować się nie tylko wyglądem, ale głównie funkcjonalnością.