Jak nabywać obuwie męskie?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak nabywać obuwie męskie?

Powszechnie wiadomo, iż jedną z pierwszych spraw na którą damy zwracają uwagę u dżentelmena są jego buciki. Nim zatem wydasz z trudem wypracowane pieniądze na skórzane półbuty, upewnij się, iż rozumiesz reguły ich nabywania.
Kupuj buty za każdym razem po południu.

kobieta

Autor: GwendolineQuinlan
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu dnia, na skutek spacerowania a także zmęczenia stopy, potrzebny rozmiar może powiększyć się nawet o połowę numeru. Naturalnie z biegiem czasu skóra się rozbija i but buty do tańca erotycznego może się wówczas rozszerzyć, ale w żadnym razie wydłużyć. Jeśli nie masz pewności, czy zakupić rozmiar większy, czy może mniejszy, wybierz ten pierwszy – jeżeli buciki będą trochę zbyt luźne, szewc dopasuje ci do nich stosowną wkładkę. Zaś za ciasny bucik to wyrzucenie pieniędzy w bagno. Bądź baczny – dzisiejsza moda nakazuje projektantom wydłużać noski nawet w klasycznych fasonach. Buty męskie skórzane zdają się dłuższe, ale w faktyczności większe nie będą. Najlepsze buty wykonane są z dobrej gatunkowo cielęcej skóry. Oszacowanie jakości skóry wymaga biegłości a także wprawnego oka, toteż inwestując parę setek, nie ryzykuj oraz wyselekcjonuj uznane marki – 3i-store.com/.
koszula

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Cielęca skóra – w przeciwieństwie do końskiej, ogromnie trudno dostępnej w Polsce – nie jest odporna na wilgoć, toteż musisz o nią stosownie troszczyć się. Przenigdy nie noś tych samych butów dzień po dniu – skóra musi odpoczywać i oddychać. Nie używaj past płynnych – są łatwe w zastosowaniu, jednak bardziej szkodzą bucikom niż je ochraniają. Klasyczne pasty w metalowych pudełkach będą najlepsze. Przechowuj buty na prawidłach, wtenczas się nie zdefasonują – więcej o trzewikach męskich.

Idealne są te pełne, zrealizowane z pachnącego drewna cedrowego. Jedne trzewiki męskie nie wystarczą. Klasyczne fasony mają swoją historię oraz tradycję noszenia – jednym przypisano bardziej, innym mniej oficjalny styl.