Uwydatnij swą kobiecość z udziałem stroju

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Uwydatnij swą kobiecość z udziałem stroju

Każda z pań z pewnością chce czuć się piękną. Mało tego, często czynimy bardzo wiele rzeczy w tym kierunku. Troszczymy się o nasze ciała nabywając luksusowe kosmetyki, pocimy się bez wytchnienia na siłowni, uprawiamy pilates, jeździmy na rowerze. Pragniemy aby nasze trudy zostały docenione.

pończochy

Źródło: pixabay.com
Lecz bardzo ważnym faktorem jest także garderoba. Gdyż jeżeli nie będziemy się orientować, jak uwydatnić nasze zalety i zatuszować mankamenty, cała nasza praca będzie na marne. Jednym z największych damskich wabików są na pewno pończochy samonośne. Dodatkowo w akompaniamencie z koronkowym pasem, zrobią na pewno olśniewające wrażenie- Jagna.

Jednak jeśli planujemy mieć je na sobie w czasie ważnego wyjścia, trzeba założyć sukienkę lub spódnicę. Gdyż dama w spodniach powinna się pokazywać jedynie na co dzień. Kiedy czeka nas jakaś feta, warto mieć w szafie ponętną małą czarną. Pamiętajmy jedynie, żeby dopasować strój pod naszą posturę. Jeśli mamy grubsze uda, wybierajmy sukienki do kolan. Z wystającym brzuchem poradzi sobie właściwa, korygująca bielizna. Z kolej grubsze ramiona warto przykryć szalem.

Ważnym czynnikiem są także dodatki. Tak jak pończochy samonośne spodobają się raczej panom, należy pamiętać także o obserwatorach płci żeńskiej. Inne propozycje: (półgorset) Bowiem dowiedziono naukowo, że kobiety boją się bardziej negatywnych opinii ze strony innych pań niż mężczyzn. Nic nie wzbudzi tak dużej zawiści w naszych znajomych jak elegancka biżuteria. Należy w nią zainwestować, bowiem nigdy nie traci na wartości. Zamiast paru bransoletek ze stali nierdzewnej, dobrze porwać się na srebrną z rubinem – doda nam to estymy, gdyż od razu będzie widać, że jest to kruszec szlachetny.

kobieta, ubiór

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie rzecz się ma z naszyjnikiem czy broszką. Poza tym, pamiętajmy także o właściwym doborze obuwia. Z jednej strony nie powinno być wyzywające, z drugiej nie może być za bardzo ugrzecznione, bowiem może nas postarzyć i oszpecić naszą figurę.Bycie kobietą to w ogóle nie jest taka łatwa sprawa. Trzeba dbać o nieskazitelne ciało, zmagać się z przybywaniem lat. Jednak całe szczęście za sprawą właściwie dobranego ubioru, możemy zamaskować parę wad i uwydatnić atuty. Z tego powodu, jeżeli masz zgrabne nogi, kup koniecznie pończochy samonośne. A na krągłości na tali dobra będzie bielizna (producent Lupoline) wyszczuplająca.