Możliwości garderobiane umożliwiające syntezę stylu i komfortu

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Możliwości garderobiane umożliwiające syntezę stylu i komfortu

Właściwie dobrane części garderoby powinny łączyć w sobie elegancję i wygodę. Efektownie wyglądające, ale krępujące ruchy, ciuchy z syntetycznych tkanin, sprawią duży dyskomfort i na pewno nie staną się często wybieranymi częściami naszego stroju codziennego. Stylistycznych ułatwień, umożliwiających połączenie tych dwóch aspektów jest wiele.

sukienka

Autor: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz, aby szykownie prezentować się, nie trzeba męczyć się w obciskających, nieprzewiewnych, garsonkach i garniturach. Bardzo funkcjonalnym elementem damskiego ubioru jest na pewno sukienka z bolerkiem – . W sytuacji kiedy na zewnątrz robi się chłodno, najlepiej mieć przy sobie bolerko, którym można się okryć. Będzie to stanowić wspaniałe, idealnie dobrane uzupełnienie stroju, bowiem sukienka razem z bolerkiem składają się w jedną, kompletną całość. Gdy sytuacja tego wymaga, w każdym momencie można zrzucić bolerko spakować w torbie. W porównaniu do swetrów, kurtek, czy etoli, bolerko ze względu na swoje małe rozmiary, wejdzie do wnętrza każdej damskiej torebki. Sukienka z bolerkiem sprawdzi się świetnie nie tylko podczas spaceru, czy wypadu na miasto, ale na pewno w czasie dużych uroczystości obligujących do eleganckiego stroju. Do wieczorowej kreacji problematycznie jest nieraz wybrać odzież wierzchnią. Bolerko jest więc wspaniałym sposobem na zwalczenie tego problemu. Dla panów lubiących oryginalny design i komfort najlepsze będą spodnie dresowe El Polako.

Czy prezentowany artykuł Cię zaciekawił? W takim przypadku sprawdź inny polecany serwis akcesoria do soczewek, który też ma interesujące materiały.

Łączą w sobie komfort i oryginalny wygląd. Przeważnie spodnie dresowe zakładane poza klubem fitness, czy halą sportową, wyglądają po prostu nieestetycznie i niechlujnie.

moda męska

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie dresowe El Polako będą nie tylko uzupełnieniem garderoby fitnesowej, ale doskonale zaprezentują się na ulicy, w szkole, a nawet w biurze – przekonaj się. Ciekawie wyglądają w towarzystwie trampek i sneakersów, eleganckich, skórzanych kurtek, marynarek, koszulek. Takie zestawienie będzie supermodną fuzją stylu sportowego i elegancji, znakomitą dla młodych mężczyzn uwielbiających wyszukany styl i swobodę. Takie spodnie nie tylko wspaniale wyglądają, ale także są przewiewne, nie ograniczają ruchów, nie posiadają pasków, zamków i zatrzasków.