Daj swojemu dorastającemu dziecku trochę luksusu z istotnej okazji

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Daj swojemu dorastającemu dziecku trochę luksusu z istotnej okazji

Każdy człowiek na pewno świetnie pamięta przyjęcie z okazji dobiegającego końca określonego etapu edukacji. Nieważne, czy będzie to koniec gimnazjum czy też szkoły średniej, uwieńczony egzaminem maturalnym.

Lookbooks

Autor: Noel Foglia
Źródło: http://www.flickr.com
Podarujmy naszym dzieciom w tym dniu najpiękniejsze kreacje, by prezentowały się olśniewająco.
Jeżeli stroimy córkę na studniówkę, możemy mieć nie lada kłopot. Istnieje bowiem potężny wybór strojów wieczorowych dla młodej kobiety. Sukienki studniówkowe winna charakteryzować elegancja oraz szczególny krój. Tutaj należy dobrać sukienkę do typu figury oraz urody przyszłej właścicielki. Sukienka trapezowa to znaczy u góry wąska, na dole natomiast szersza, pomaga pomniejszyć optycznie ramiona, a także ukryć brzuszek, biodra bądź pośladki. Jeśli przyszła właścicielka sukni ma piękne, długie nogi, dobrze jest zdecydować się na krótszy model, by ukazać je światu. Suknia oparta natomiast na wzorze litery x pasuje kobietom o sporym biuście, szerszych biodrach oraz szczupłej talii.
Obecnie równie ważny, co impreza (zobacz również weselne sukienki) studniówkowa, bywa bal gimnazjalny. Suknie na bal gimnazjalny winny być więc dobierane ze szczególną starannością – więcej na stronie Amazing Girls. Wybór jest tu wyjątkowo trudny, ponieważ trzeba dopasować kreację dla dorastającej córki, która nie jest małą dziewczynką, ale nie jest też ukształtowaną kobietą. dobrze jest zdecydować się tu na Barwy stonowane, jak na przykład mięta, beż czy ecru. Świetnie nadadzą się sukienki w kolorze czarnym bądź czerwonym. Suknia winna być dopasowana do figury, lecz nie za bardzo opięta. Najbezpieczniejsza długość to midi.

Zwracajmy również uwagę na to, aby suknia była wygodna i nie ograniczała ruchów. Noszenie sukienki wieczorowej, to nie lada przyjemność dla każdej dziewczyny. Zróbmy tak, by pierwsze zetknięcie z wieczorowym strojem było dla dziewczyny miłe i jednocześnie wyrafinowane.