Najmodniejsze trendy – odzież dla kobiet

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Najmodniejsze trendy – odzież dla kobiet

Na początku blog szafiarki był jedynie metodą na nawiązanie kontaktu ze światem i podzielenia się odzieżową pasją. Dziewczyny pokazywały, co zdobyły w czasie wyprzedaży albo w ulubionych secondhandach.

Niektóre sukienki damskie popularnych firm zdobyte dosłownie za 5zł. Blogerkiumawiały się zjazdy, zamieniały się ciuchami, a zwykle jakaś znana firma obuwnicza wysyłała miły drobiazg. Moda ciuchy robocze z nadrukiem się przyjęła tak wyraźnie, że powstały setki blogów, a najbardziej znane przemieniły się w zawodowe strony internetowe pozwalające na spore zarobki.

duże rozmiary odzieży dla puszystych

Autor: NIFE

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły działać blogi szafiarskie. To na nich można podglądać modę zupełnie inną, nie mieszczącą się w schematach, ale też grzeczne stylizacje prosto z normalnych sklepów. Dzisiaj dużo blogerek zajmuje się modą profesjonalnie (na przykład – następna strona).

W ramach tej ewolucji najlepsze blogerki rzadziej zakładają garsonki złowione na obniżkach, teraz wygrywają światowej sławy projektanci. Bardzo dużo blogerek propaguje odzież naszych marek i projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Blogerki kupują więc coraz droższe buty, nie pamiętając już, jak wiele znaczyło kilka tal temu 10 zł w czasie obniżek w szmateksie. Sukienki czy buty światowych marek nie są produkowane masowo, a w modzie przede wszystkim chodzi o to, żeby odróżnić się od reszty. To zdecydowanie miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mają możliwość nosić ekskluzywne ubrania.

wygodnie.com

Dziewczyny, które odniosły sukces w internecie, dzięki kreatywności i profesjonalnym fotografiom, podróżują po świecie jako twarze marki. Jeżdżą też na modne imprezy razem z gwiazdami, sprawdzają każdy Fashion Week. Nie spodziewały się, że z blogerek demonstrujących ciekawe „outfity” staną się poważanymi modelkami, stylistkami, a nawet projektantkami. Gdy jakaś z nich nosi garsonki, można podejrzewać, że grupa fanek wybierze się do sklepu po taką samą rzecz.