Pomysł nie tylko na okres wakacyjny, tatuaże na wodę – parę rad

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Pomysł nie tylko na okres wakacyjny, tatuaże na wodę – parę rad

Czy pamiętacie Zombie Boya, który pokrył większość ciała tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, był modelem… Jest przykładem na to, że tatuaże weszły na dobre do tzw przemysłu rozrywkowego. W chwili obecnej swoje ciała „dekoruje” większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują ciężko znaleźć celebrytę bez tatuażu.

Ale nie zawsze jest to wzór w dobrym guście. Melanie Griffith, która postarała się o imię ukochanego mężczyzny Antonio Banderasa w banalnym sercu, przez lata wygrywała konkursy na najbardziej kiczowaty tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana także wszyscy słyszeliśmy… Czy powinniśmy mając te historie na uwadze tatuować ciało na całe życie?

Kliknij tutaj

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że amatorów tatuaży w dzisiejszych czasach możemy zaobserwować co niemiara – dwa razy zastanówmy się nad ukłuciem, albowiem rysunek na ciele tak szybko nie zniknie. Jeśli więc marzy się nam tatuaż, który zaakcentuje nasz temperament, póki co zdecydujmy się na tatuaż (warszawa tatuaż) nietrwały. A miejmy na uwadze, iż najnowsze tatuaże nie przypominają kalkomanii z z paczki chipsów. To często dzieła sztuki.

Oczarowały nas już w ubiegłym sezonie letnim. Metaliczne tatuaże na wodę, które mogą utrzymywać się nawet do paru dni! Hit na punkcie którego zwariował świat gwiazd, blogerek i modnych kobiet. Pięknie mienią się na skórze się w promieniach słońca, zwracając uwagę na opaleniznę. Bransoletki na nogę, nadgarstek, orientalne łańcuszki na szyję a nawet subtelne pierścionki – zależnie od inwencji, upiększyć jest nam dane każdy fragment ciała. W każdym miejscu i o każdej porze roku prezentują się zjawiskowo!
Nakłada się je prosto, w związku z czym właściwie nie jest wymagana instrukcja obsługi. Musimy tylko przyłożyć wzór do skóry i namoczyć mokrą ściereczką. Delikatnie przycisnąć i voila możemy ruszać na podbój świata! Dowiedz się więcej – zobacz tutaj.

Nie tylko tatuażem (zwłaszcza trwałym) jesteśmy w stanie podkreślić swoją osobowość. To może być ubiór, fryzura, a nawet akcesoria takie jak torebki, chusty czy szaliki damskie. Mają tę przewagę nad tatuażami, iż możemy je zmieniać każdego dnia, zależnie od dzisiejszej mody czy humoru. Zwykle odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, wraz z nadejściem jesiennych dni. Warto jednak pamiętać, iż te wyjątkowo zmysłowe chustki świetnie sprawdzają się o każdej porze roku.