W jaki sposób zestawić dodatki,odzież i obuwie aby elegancko i modnie prezentować się przy wszystkich okazjach

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

W jaki sposób zestawić dodatki,odzież i obuwie aby elegancko i modnie prezentować się przy wszystkich okazjach

Moda jest bardzo zmienna, to wiadomo nie od dzisiaj. Trendy, które pojawiają się podczas największych pokazów w Paryżu, Londynie czy Mediolanie będą się przekładać na kolekcje pojawiające się w sprzedaży. I koniec końców co roku w wielu kobiecych szafach odbywa się większa albo mniejsza rewolucja.

stylizacje

Autor: Nife
Okazuje się bowiem, że w obecnym sezonie dominuje zupełnie inny kolor, niż w poprzednim, a w miejsce dobrze dopasowanych spodni należy zakładać luźne, z szerokimi nogawkami. To wszystko powoduje, że wiele pań co roku wydaje sporo środków na coś, co ubierze być może raz i następnie wstawi do szafy na długie lata. Niestety jak to z ludźmi bywa, spora część z tych kobiet tak naprawdę nie ma swojego, oryginalnego stylu, a ich sposób ubierania polega na kopiowaniu innych osób. Jeżeli jakiś celebryta zacznie się pojawiać w jakiś kreacjach, albo założy jakieś oryginalne dodatki, to od razu dużo mijanych na chodnikach pań ma ubrane dokładnie to samo (dowiedz się więcej).

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w treści? To oczywiście pokrewna tematyka, zatem bez wątpliwości również bardzo Cię zaabsorbuje.

Czasami nawet wówczas, gdy dana odzież zupełnie nie będzie pasować do wyglądu danej osoby, to i tak bezkrytycznie będzie ubierana.

A tak naprawdę bycie modnym nie oznacza bynajmniej bezkrytycznego kupowania i zakładania wszystkiego, co ktoś uzna za modne w danym sezonie. Moda to bardziej umiejętność wypracowania własnego stylu, który rzecz jasna będzie czerpał i inspirował się aktualnymi trendami, lecz nie będzie ślepo je naśladował.

płaszcze

Autor: GoToVan
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz większą popularnością cieszą się różne blogi o modzie i wyglądzie. Osoby, które to prowadzą, a są to najczęściej prawdziwe wielbicielki dobrego stylu, prezentują jak powinno się elegancko i stylowo ubierać, w jaki sposób dobrać obuwie do założonej spódnicy lub płaszcza, albo jak dobrać dodatki, żeby były one ciekawym dopełnieniem stroju, a nie jedynie paroma świecidełkami na szyi (zobacz szczegóły). Dużym plusem takich blogów jest to, że kobiety które je prowadzą ubrania kupują w zwykłych sklepach, do jakich większość ma dostęp. Wszystko opatrzone jest fotografiami przedstawiającymi daną stylizację, przez co można na nich brać jakieś pomysły.