Jakimi sposobami można podkręcić temperaturę w swoim związku, jakie będą na to najbardziej skuteczne metody.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jakimi sposobami można podkręcić temperaturę w swoim związku, jakie będą na to najbardziej skuteczne metody.

W wielu związkach, które już mają jakiś staż w pewnym momencie w życie erotyczne wkrada się nuda. Dotyka to sporej ilości par, część z nich się przyzwyczaja do takiej sytuacji i niewiele z tym robią, z kolei inne różnymi sposobami chcą w jakiś sposób podkręcić temperaturę.

Istnieje wiele sposobów na to, aby w sypialni nie pojawiła się nuda, wystarczy tylko żeby obie strony chciały coś zmienić, to i metoda na to może się znaleźć. Wielu ekspertów zaleca na podkręcenie atmosfery wspólnie obejrzenie filmu dla dorosłych, w niejednym przypadku filmy erotyczne doskonale się będą sprawdzać i stanowią świetny początek gorącej nocy. Oczywiście należy tu uwzględnić oczekiwania partnerów, może się bowiem zdarzyć że jedno z nich nie do końca będzie chciało w ten sposób się bawić.

Erotyka

Autor: Magdalena Roeseler
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz erotyka – tylko dla pełnoletnich – dla wielu par to nie tylko oglądanie razem figlowania, lecz również najróżniejsze gadżety, kosmetyki i zabawki służące powiększaniu rozkoszy i doznań w trakcie wspólnie spędzanych z partnerem chwil. Takie nowinki potrafią w dużym stopniu ożywić każdy związek, nawet pary z długim stażem chętnie sięgają po nie, ubarwiając tym samym swoje życie we dwoje.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozgrzanie drugiej osoby będzie seksowna bielizna – wiadomo nie od dzisiaj, że może ona bardziej podniecić, niż nagość. A pod tym względem można naprawdę zaszaleć, bo do dyspozycji będą nie tylko towary wielu znanych firm takich jak italian (propozycje) fashion, lecz również ogromny wybór bielizny erotycznej w sex shopach – więcej na

Da się w nich zakupić seksowne, podkreślające kobiecość i zmysłowość biustonosze, gorsety oraz stringi, ale także znacznie odważniejsze komplety, łącznie z różnymi przebraniami dla par które lubią takie zabawy.

Można też zrobić jeszcze krok dalej i spróbować zabaw z różnymi akcesoriami, takimi jak pejcze, kajdanki czy obroże, one też mogą dodać znacznej pikanterii w związku, z tym że tu trzeba nieco uważać. Zawsze takie zabawy muszą lubić oboje partnerzy, jeżeli jedno z nich nie będzie miało ochoty lub się krępowało, to nie należy ani trochę wywierać nacisków.