Jak dopasować buciki do ubioru

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak dopasować buciki do ubioru

Powinnyśmy mieć na uwadze o tym, że niestosowne dobrane buciki mogą popsuć nawet najsumienniej przygotowaną stylizację. W związku z tym dobrze jest poświęcić troszkę czasu na przyswojenie kilku naczelnych, uniwersalnie obowiązujących reguł. Sprzymierzeńcem pań narzekających na nadmiernie obfite łydki pozostają buty damskie na wysokim obcasie a także koturnach, najodpowiedniej głęboko wcięte z przodu.

Buty damskie

Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku koturnów liczą się tylko te nadzwyczaj zgrabne, właściwie wyprofilowane, najlepiej w identycznym kolorze jak pozostałość butów. Unikać należy bucików kończących się w najszerszym miejscu łydki, luźnych kozaczków, bądź też znacznych zdobień oraz frędzli. Niezbyt zyskownie wygląda połączenie balerinek i spódniczki.
Klapki marki Inblu ?
Odwrotnie powinny czynić kobiety chude, pragnące troszkę zaokrąglić swoje kształty.

Zainteresowały Cię podane wiadomości? Bardzo nas to raduje i od razu zachęcamy Cię do serwisu autora (www.pralnia-warszawianka.pl/kontakt) po kolejną porcję wątków.

Sandały damskie bądź czółenka – każde te opcje będą mile widziane w niebywale dekoracyjnych wersjach, z fantazyjnymi wykończeniami. Smukłe stopy świetnie zaprezentują się w bucikach z rzemieniem wokół kostki.

Wiele okazji potrzebuje specjalnej oprawy, a co za tym idzie – odzienia, z tej przyczyny wybierając się na spotkanie zawsze powinnyśmy mieć pojęcie, jaki charakter będzie ono miało. Jeżeli będą to rozmowy służbowe, dresscode nakazuje włożyć buty na większym obcasie bądź klasyczne czółenka, pamiętając o tym, żeby palce zawsze były zasłonięte.

Buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu
Odpowiednie dostosowanie obuwia do okazji to nie wyłącznie oznaka dobrego stylu, lecz także wyraz szacunku dla ludzi z którymi się spotykamy, oraz wyraz naszego odgadnięcia sytuacji. Podobnie nieodpowiednio wyglądać będą pepegi noszone w czasie ważnej uroczystości, jak także duży obcas w trakcie spaceru po lesie.
Bartek – sandałki dobre dla stopy!
Najlepiej poszukiwać rozwiązań łączących modę z komfortem, czego przykładem są tak popularne od paru lat botki na koturnach, cały czas kusząco spoglądające na nas ze sklepowych gablotek. I choć psychologia stroju to dyscyplina kontrowersyjna, możemy się zgodzić, że świadomość interesującego wyglądu u dam jest jednym z determinantów ich dobrego samopoczucia. Podług fachowców od wizerunku kobiety szczególną uwagę przywiązują do stroju a także dodatków.

Jak sądzisz? Czy omawiany wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to w odniesieniu do przedstawianego zagadnienia poznaj szczegóły tu.

Wiedząc iż znakomicie wyglądają, są pewniejsze siebie. Warto wiedzieć