Sztyblety dla mężczyzn oraz suknie wizytowe dla kobiet: czym kierować się podczas zakupów?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Sztyblety dla mężczyzn oraz suknie wizytowe dla kobiet: czym kierować się podczas zakupów?

Sztyblety kojarzą się w dużej mierze z butami , których używa się do jazdy na koniu. Teraz jednak te płaskie oraz krótkie buty noszone są na sporo najróżniejszych okazji. Sztyblety męskie zostały zaprojektowane jako obuwie , które będzie stosowane do jazdy konnej. Stąd ich wyspecjalizowany krój: cholewki sięgające powyżej kostki, płaska podeszwa oraz brak sznurowadeł. Bardzo szybko sztyblety męskie zaczęli używać nie tylko miłośnicy jazdy na koniu.

buty męskie

Autor: sacks08
Źródło: http://www.flickr.com

Okazało się bowiem, że są one nieprawdopodobnie wygodne, że pasują do bardzo wielu stylizacji. Nic więc dziwnego, że producenci bardzo błyskawicznie byli w stanie odpowiedzieć na popularność tych butów. Na sklepowych półkach zaczęły pojawiać się sztyblety nie tylko z naturalnej skóry, ale również ze skóry sztucznej. Co więcej, naprawdę często zaczęły je używać młode damy. Te dla kobiet niezwykle często są zdobione ażurowymi wzorami układającymi się w kształt rozety. Wspaniałe połączenie to sztyblety i garnitur garnitur szyty na miarę wrocław zarówno w wydaniu męskim, jak i dla pań. Idealnie sprawdzają się także w połączeniu z dżinsami. Oczywiście odważne kobiety decydują się zakładać je nawet do sukienek. Praktycznie każda sukienka wizytowa lub koktajlowa powinna znaleźć się w szafie pięknej pani. Wspaniale wybrana sukienka wizytowa będzie strojem na każdą okazję, będzie ją można założyć zarówno do pracy, jak również na oficjalny bankiet. Wybierając model sukienki wizytowej kobiety muszą zwrócić uwagę, z jakiej tkaniny została zrobiona. Nie powinna to być materiał zbyt toporny.

sukienka wizytowa

Autor: micadew
Źródło: http://www.flickr.com

Postawmy więc na sukienki, które zostały wykonane z atłasu, jedwabnego weluru lub żorżety. Idealnie sprawdza się też aksamit oraz jedwab. W zależności od tego, z jakiej okazji będziemy ubierały sukienkę wieczorową, należy ustalić jej długość. Nawet jednak na przyjęcie odbywające się wczesnym wieczorem nie powinno się zakładać sukienki mini. Kolejna sprawa to krój sukni. Zbyt duży dekolt nie jest odpowiednim pomysłem. Współczesne kobiety bardzo rzadko są nastawione na kupienie sukni wieczorowej w czarnym kolorze. Chętniej są nastawione na fioletowe, granatowe, bądź czerwone. Ozdobą stylizacji musi być dobrego rozmiaru torebka.