Srebro jako kruszec, po który nadzwyczaj chętnie sięgają projektanci

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Srebro jako kruszec, po który nadzwyczaj chętnie sięgają projektanci

Dobór biżuterii zależy od upodobań i zamożności portfela kupującego. Ze względu na własne właściwości takie jak ciągliwość, również piękny połysk wynikający z bardzo wysokiego współczynnika odbicia światła, srebro odnalazło przeznaczenie do wyrobu nie tylko biżuterii.

galeria handlowa

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Srebro jest metalem szlachetnym, po jaki projektanci biżuterii bardzo chętnie sięgają. Srebro jest dużo bardziej plastyczne i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak i metalem, bądź nawet złotem.
Srebro jest metalem szlachetnym, jednak niestety matowieje pod działaniem niektórych związków.

Czy wiesz, że podobne bardzo absorbujące teksty są na wyciągnięcie ręki? Sprawdź i zerknij na źródło (https://fibroadenoma.pl/), a na pewno odczujesz satysfakcję.

Żeby tego uniknąć i chronić cenną biżuterię ze srebra przed korozją, pokrywa się nawierzchnię lekką powłoką tlenku srebra. Jest to utlenianie, jakie pełni również działania ozdobne. Srebro oksydowane nie przekształca swego wyglądu, nie ciemnieje, nie wymaga czyszczenia. Srebro ubezpiecza się również rodowaniem. Jest to zakrywanie delikatną powłoką rodu. Rod jest metalem szlachetnym droższym od platyny, odznacza się znaczną twardością i wytrzymałością na ścieranie i wpływ wody, powietrza i kwasów, dzięki czemu biżuteria nim pokryta długo zostaje niezmieniona. Rodowane srebro odróżnia się znacznym blaskiem, co czyni taką biżuterię dużo bardziej wytworną, albowiem wizualnie bardzo dobrze kopiuje białe złoto.

tuniki

Autor: Jamie
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria srebrna to różnorodność modeli i stylów. Z tak ogromnej gamy każdy odnajdzie coś dla siebie i bez trudu dopasowując srebrną biżuterię do wielu strojów i na jakąkolwiek okazję.

Srebro w bezproblemowy sposób oświeci każdą stylizację bez ryzyka przytłoczenia jej. Srebrna biżuteria stanowi idealną ofertę dla każdych pań, które lubią się czuć szczególnie i szykownie.