Debata o obecnej modzie. W jaki sposób to co dla kobiet stało się podobnie męskie?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Debata o obecnej modzie. W jaki sposób to co dla kobiet stało się podobnie męskie?

Bieg za stylem doprowadza niekiedy do kuriozalnych momentów. Dużo osób obecnie nie może się pogodzić z tym, iż moda męska bardzo zniewieściała, a moda damska stała się tak agresywna. A wszystko zaczęło się od podkultur. Skejci, skini i wszyscy kolejni próbowali przełamywać granice. To oni wprowadzili pośród swoich uniwersalne ubrania, przez które często dziewczyny upodabniają się do chłopaków.

mężczyzna w jeansach

Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie nie da się bez sugestii ocenić czy te rurki Lee są męskie czy damskie. Choć może to nie wybitnie dobry przykład, gdyż takie spodnie czarne jeansy damskie bywają podobnie w wersjach dla grubszych. Ale wtedy to mimo wszystko są rurki lee. Później przeniosło się to podobnie na koszule oraz ogólnie do znaczącej części asortymentu. Jeśli chodzi o koszule to możemy powiedzieć, że to trudny temat – rurki lee mi pasują. Sporo mężczyzn, pomimo wielu próśb swoich małżonek nawet nie ma zamiaru się zbliżać do powyższe asortymentu. Koszula przeważnie ma swój wzór w przyszłości, gdyż przeważnie wraca się do klasyki. Rzecz jasna parę kwiatowych koszul podobnie weszło na zawsze do stylu miast, ale wciąż nie jest to tak znane jak pozostałe opcje. Podobnie trudno jest przy dodatkach. Mężczyźni coraz częściej wybierają je na własną rękę. I dzięki temu mamy problemy w stylizacjach. Chociażby chusty albo fulary. Uważajmy szczególnie na te kolejne, gdyż zazwyczaj są one przypadkowo źle tak nazywane. Uniwersalnym obuwiem stały się także rockowo-metalowe glany. Popularność zdobywały poprzez wiele lat i dużo wydarzeń. Z akcesoriów uniwersalny jest podobnie kapelusz. Często leży on tak samo dobrze na kobiecie i chłopaku.

dżinsy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki temu dużo dziewczyn podkradało kapelusze swoim facetom, a oni z miłości go im zostawią. Rzecz jasna te z rondem są zarezerwowane tylko dla kobiet, jednak nie tym razem o nich mowa. Podobnie okulary stały się totalnie obojętne. Nawet częściej wyglądają one uniwersalnie dla całej familii – Denim Base. Tu ważny tak naprawdę jest tylko rozmiar i wygląd. Są one niezbędnym letnim akcesorium dla każdego. Miejmy na uwadze, by wszystkie rzeczy nam się dograły. Może wygląda to kobieco, jednak dużo osób nie wie w jaki sposób dobierać ubrania do siebie i własnej sylwetki.