Chciałbyś być wyjątkowy? Spraw sobie koszulki z nadrukiem

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Chciałbyś być wyjątkowy? Spraw sobie koszulki z nadrukiem

Oryginalność jest faktycznie istotna, dlatego wielu z nas pragnie się wyróżniać z tłumu. Jak najprościej być wyjątkowym, tak że od raz widać, że się odróżniamy? Oczywiście, najłatwiejsza droga, to ubranie, wybranie czegoś niepowtarzalnego. Niezbyt łatwo jednak się odróżnić, gdy każdy ubiera się w takich samych sklepach? Nie obawiaj się, przecież jest sposób, ażeby tworzyć własne ciuchy, przykładowo koszulki z nadrukiem.

odzież z nadrukami

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

Owszem, takie nadruki na odzieży jesteśmy w stanie zrobić samemu – wzory Ibato. Na początek trzeba zakupić papier transferowy. Zakupimy go w sklepie papierniczym albo z rzeczami biurowymi. Jeśli nie chcemy poszukiwać takiego sklepu, albo nie wiemy czy mamy taki w mieście, to jesteśmy w stanie zamówić drogą internetową. W dalszej kolejności warto się pomyśleć, co będzie się znajdować na naszej koszulce. Haft na koszulkach jesteśmy w stanie projektować samemu w określonym graficznym programie. W dalszej kolejności trzeba nasz rysunek wydrukować – zaprojektuj koszulkę.

Gotowy obrazek możemy wyciąć, zostawiając jednocześnie kilka milimetrów marginesu.

Zaciekawił Cię temat tego materiału? Obowiązkowo spójrz na treść (https://www.sweet-home.pl/20,ciasteczka.html), tam są zamieszczone jeszcze bardziej interesujące rzeczy, naprawdę trzeba to przeczytać.

Wprasujmy nasz nadruk w koszulkę, a zaraz po tym ułóżmy t-shirt na desce i przeprasowujmy go. Na sam koniec odzielmy warstwę z naszą grafiką od warstwy spodniej, przyłożyć należy ją do koszulki w wybranym miejscu. Nad tym wszystkim należy ułożyć jeszcze warstwę bibuły i odpowiednio wyprasować gorącym żelazkiem, dość mocno przyciskając. To najprostszy sposób na tworzenie własnej koszulki, jednakowoż jak chcemy prawdziwie fachowego wykonania, to warto poszukać właściwego sklepu z koszulkami. W tym sklepie możemy kupić produkt w pełni fachowy, zrobiony z najwyższej jakości materiałów.

sklep

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Czasami są dostępne gotowe wzory nadruków na odzieży, ale wiadomo, że jesteśmy w stanie wybrać własny pomysł na haft na koszulkach – więcej na Ibato. Dosyć często takie sklepy można znaleźć w sieci. Jeżeli można coś polecić, to warto stworzyć własne grafiki albo teksty i zlecać, ażeby firma umieszczała je na koszulkach. To najlepszy sposób, jak pragniemy być oryginalni. W tej okoliczności można być pewnym, że nikt nie będzie posiadał takiej koszulki jak my. To więc najbardziej skuteczny sposób, żeby stworzyć coś całkowicie oryginalnego, co będzie nas odróżniało od tłumu.