Co każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny tam być?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny tam być?

Damska moda to temat na różne historie. Jak kwestia mody bowiem, to natychmiastowo jest kojarzona z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Pojawia się jednakże taki moment, że trzeba zajrzeć do szafy, ażeby się przekonać, czy wszystkie rzeczy są faktycznie nieodzowne? A jak tak, to które faktycznie zawsze powinny tam być? Przede wszystkim biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego oraz jest przydatna w każdej sytuacji. Możemy w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżanką czy rodzinną uroczystość.

moda damska

Źródło: pixabay.com

Takie ubranie jest zaczątkiem wielu różnych stylizacji.Kolejna rzecz to kardigan, jaki z pewnością jest w stanie zastąpić płaszcz lub żakiet w mniej oficjalnych okolicznościach. Idealnie dobrany będzie na pewno interesującym dopełnieniem stroju, stanie się również praktycznym rozwiązaniem na przykład w pochmurne dni. Najważniejsze, aby nie był rozciągnięty lub zmechacony. Jeśli taki będzie korzystniej wymienić go na inny. Materiałowe spodnie są bardzo istotne w sytuacjach oficjalnych czy biznesowych. Tego typu spodnie mogą być w kant, jednak nie mogą się rozprostowywać na udzie. W szafie niezbędnie powinny znaleźć się jeansy. Właściwie dobrane będą bazą dla wielu stylizacji tak jak równiez takie elementy jak: Najlepsze będą spodnie rodzaju boot cut, czyli z prostymi nogawkami, lecz na tyle szerokimi, żeby mogla się pod nimi zmieścić górna część butów.

klasyczne szpilki

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Pasować one będą do każdej sylwetki, zaś noszone z butami na obcasie lub koturnie dodatkowo wydłużą nogi. Najlepszy kolor to granatowy. Trencz staje się modny od paru sezonów, dodatkowo potrafi wymodelować sylwetkę. Najkorzystniej wybrać do niego wysokie buty i skórzaną torebkę, ażeby świetnie wyglądać.Perfekcyjnie się komponuje zarówno ze zwykłymi jeansami, jak i z elegancką spódnicą. Niezbędnie jednakowoż dobierzmy trencz jednorzędowy, ponieważ dwurzędowy optycznie doda trochę kilogramów. Korzystnie także posiadać prostą spódnicę do kolan. Będzie idealna do każdej sylwetki, przykładowo ukryje za bardzo masywne uda, ale także kościste uda. Najbardziej odpowiednie są spódnice z klasycznym fasonem, bez żadnych wzorów albo zdobień. Dobre są ciemne kolory. Tego rodzaju ubrania w szafie sprawią, że każda kobieta będzie zawsze gotowa, by sprostać nowym wyzwaniom. Więcej ciekawych informacji na ten i inne tematy można znaleźć np tutaj: