Co możemy ofiarować najdroższemu mężczyźnie w dniu jego urodzin bądź jubileuszu czterdziestolecia pracy

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co możemy ofiarować najdroższemu mężczyźnie w dniu jego urodzin bądź jubileuszu czterdziestolecia pracy

Kupno podarku dla mężczyzny nierzadko nastręcza kobietom wiele problemów. Chociaż z partnerem mieszka się pod jednym dachem i zna bardzo dobrze jego przyzwyczajenia, to jednakże niełatwo wybrać coś sensownego. Podczas gdy jedne żony stawiają na części garderoby, np. podkoszulki i tak wyśmiewane przez panów skarpetki, to drugie wertują zasoby internetu w poszukiwaniu nieoklepanych pomysłów.

sandały trekkingowe

Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pięćdziesięciolatek ma swój charakter i co spodoba się do gustu jednemu, to drugiemu już niekoniecznie. Zasugerujmy zatem kilka pomysłów, które można wziąć pod uwagę, kiedy trzeba zakupić swojemu ojczymowi, partnerowi bądź mężowi prezent z pewnej szczególnej okazji.

Sandały trekingowe są bardzo dobrym prezentem dla mężczyzny, który uwielbia spędzać weekendy w aktywny sposób – kilkudniowa wycieczka w Beskidy wymaga jednak spakowania właściwego obuwia. Górskich szlaków lepiej nie pokonywać w zwyczajnych butach na paski czy, co gorsza, w klapkach, ponieważ takie obuwie bywa niewygodne, a poza tym nietrudno skręcić w nim kostkę. A sandały trekingowe są przystosowane do pokonywania wybojów, których mnóstwo na sudeckich dróżkach.

Niekiedy niektórzy wczasowicze zbaczają trochę ze szlaku – wtedy takie buty zapewniają stabilność, więc w znaczny sposób zmniejszają ryzyko wypadku, a twarde podeszwy chronią pięty przed skaleczeniem. Bądź co bądź, sandały są najbezpieczniejszym oraz najwygodniejszym obuwiem dla miłośników wycieczek, którzy każdego lata wyjeżdżają w góry. Taki podarek najrozsądniej ofiarowywać letnią porą, kiedy sezon urlopowy w pełni. Warto także zwrócić szczególną uwagę na to, czy kupujemy w dobrym sklepie, ponieważ obuwie kupione na bazarze może szybko się zużyć. Pamiętajmy też o tym, żeby schować paragon, który w przyszłości może być podstawą reklamacji.

Z kolei dla facetów, którzy cenią sobie punktualność oraz dokładność najlepszym podarunkiem okażą się zegarki garmin. Taki podarek wręcza się zazwyczaj z okazji wielkiego święta, czyli dla przykładu z okazji jubileuszu trzydziestolecia pracy. Jego wartość, zwłaszcza tę sentymentalną, podniesie kilka słów wygrawerowanych na rewersie. Zegarek smartwatch można bez wątpienia ofiarować panu, który bez przerwy się spóźnia – niewykluczone, że odczyta ukryte przesłanie i zmieni postępowanie. Zegarki garmin mogą być też rewelacyjnymi prezentami, które można ofiarować dzieciom z okazji pierwszej komunii.