Styl a figura – moda męska

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Styl a figura – moda męska

Moda to, pomimo obiegowej opinii, pasja nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Też panowie zwracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w poczytnych magazynach oraz w sieci pojawia się mnóstwo poradników, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich i dobrać właściwy ubiór.

Rozpoznanie swojego rodzaju budowy jest w zasadzie kluczem do sukcesu. Jeśli poznamy własne atuty i wady, będziemy w stanie lepiej działać na tym polu. Jeżeli trudno jest samemu określić swój rodzaj figury, powinniśmy poprosić o pomoc życzliwego kumpla. A jeśli boimy się reakcji przyjaciół na nasz kłopot, najlepiej oddać się w ręce swojej najdroższej. W ostateczności, możemy skierować swe kroki do profesjonalnego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ sylwetki, ale dopasuje też właściwe kolory do naszego typu urody.

Rodzaje figur męskich są podobne do kobiecych. Mamy tutaj zarówno model A, jak i „jabłuszko”, czyli mężczyźni z większym brzuszkiem. Oprócz tego, jest również „ołówek”, czyli odpowiednik „chłopczycy” u pań oraz „trójkąt”, a więc ideał, do którego dążą mężczyźni. Jest to figura bez mankamentów. Szerokie ramiona, wąskie biodra, żadnego odstającego brzuszka. I właśnie panowie z taką figurą mają łatwo. Są w stanie dowolnie bawić się modą. Jedyne, na co muszą uważać, to zbyt workowate ubrania, które ukryją ich wspaniałą figurę.

Pozostali mężczyźni muszą się skoncentrować na tym, aby schować swoje mankamenty i podkreślić zalety. W najgorszej sytuacji są na pewno faceci o figurze „jabłka”.

Czy powyższa publikacja przekonała Cię do znalezienia podobnych? Jeśli tak, to kliknij tu i poza tym poznaj również wypowiedzi na temat (http://www.ratowniczy-sklep.pl/koszulka-ratownik-medyczny/)!

Są to już panowie z nadwagą, dlatego należy umiejętnie dobierać strój, by jeszcze bardziej nie pogrubić figury. Idealnie dobrana modna jeansowa kurtka będzie świetnym rozwiązaniem. Należy jedynie uważać na wszelkie dodatki i jasne odcienie. Zasada jest zawsze taka sama, że te obszary ciała, z którymi mamy problem, maskujemy ciemnymi, jednolitymi tkaninami, bez żadnych upiększeń. Tymczasem, „ołówek” powinien unikać ciemniejszych kolorów jak ognia, gdyż wyszczuplają one jeszcze bardziej jego chłopięca sylwetkę. Taki mężczyzna powinien postawić na dwurzędowe marynarki i płaszcze oraz koszule w jasnych kolorach (moda męska na jego-styl).