Garnitur szyty na miarę jako fundamentalny element garderoby każdego stylowego mężczyzny

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Garnitur szyty na miarę jako fundamentalny element garderoby każdego stylowego mężczyzny

W teraźniejszych czasach nie tylko panie biorą pod uwagę modę. Również mężczyźni chcą czuć się atrakcyjnie, więc śledzą najnowsze trendy oraz uzupełniają półki w swojej szafie w coraz to nowe koszulki, spodnie oraz obuwie.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z kluczowych elementów garderoby jest garnitur szyty na miarę – jego-styl.pl/meski-trencz-must-have-kazdego-faceta/. Powinien mieć go każdy przedstawiciel płci męskiej, który chciałby wyglądać rewelacyjnie w trakcie ważnych wydarzeń w życiu osobistym czy zawodowym. Jak wygląda proces szycia takiego garnituru? Gdy już zostanie wybrany właściwy salon krawiecki, trzeba zastanowić się, do czego będzie konieczny nam taki strój. Okazji może być dużo, więc najlepiej zdecyduj się na jak najbardziej uniwersalny garnitur, jaki będziesz mógł założyć i na spotkanie z klientem, i na wieczorną kolację.

Przeanalizuj także, w jakich fasonach czujesz się najkorzystniej, aby krawiec (sprawdź tutaj –krawiec męski wrocław) mógł wziąć pod uwagę twoje wymogi oraz stworzyć idealnie dopasowany do ciebie szablon krawiecki. Pierwsze spotkanie to dokładne mierzenie. Później wybierany jest materiał oraz wykończenia garnituru, takie jak kieszenie, podszewki lub monogramy, popularne wśród modnych mężczyzn. Mężczyźni muszą podjąć naprawdę dużo decyzji, na przykład dotyczących kontrastowych przeszyć, toteż dobrze jest wziąć ze sobą wybrankę swojego serca, która będzie mogła nas wspierać w tych trudnych wyborach. Możemy też zdać się na zdolności i praktyki krawca, jaki podpowie nam, w czym będziemy najkorzystniej wyglądać.

Pan młody ze świadkiem

Autor: Lee Allison
Źródło: http://www.flickr.com
Po około dwóch tygodniach dochodzi do pierwszej przymiarki, w której trakcie wprowadza się potrzebne poprawki. Na kolejnej wizycie na ogół można już odebrać gotowy garnitur, by dobrać do niego dodatki (zobacz link), w tym skarpety, koszula lub obuwie. Koszt niniejszego garnituru zaczyna się od sumy około 2,500 tys. oraz rośnie w górę zależnie od wybranej tkaniny lub wykończeń, jakie również decydują o jego idealnym wyglądzie. Właściwie skrojony garnitur będzie znakomicie układać się na figurze oraz uwydatniać jej atuty. Świadomość panów co do aktualnej mody jest coraz większa, dlatego z pewnością bez kłopotu sprecyzują oni swoje potrzeby oraz oczekiwania, wybierając się do kompetentnego krawca. I ty zainwestuj w taki wydatek, a przekonasz się, iż nie będą to zmarnowane pieniądze, kiedy przejrzysz się w lustrze.