H&M – wysoka jakość i odpowiednia cena

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

H&M – wysoka jakość i odpowiednia cena

Mało kto wie, że ubrania H&M są w sprzedaży już od niemalże siedemdziesięciu lat. Co prawda w Polsce pierwszy butik tego globalnego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dekadę temu, ale reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy butik H&M otwarto zaledwie dwa lata po końcu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma zwała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wtedy w punktach oferowano jedynie kreacje pań.Dwie dekady później szef dynamicznie się rozwijającej firmy wykupił butik, który nosił miano Mauritz. Takie biznesowe przejęcie miało niesamowicie ważną konsekwencję – w sklepach marki pojawiły się również ubrania dla panów, a rozwinięta nazwa przedsiębiorstwa od tego wydarzenia to Hennes&Mauritz.

Powinno się podkreślić, że szef marki H&M zdobył niesamowity sukces na polu handlu odzieżą. Dzisiaj ubrania H&M są oferowane w parudziesięciu krajach globu. Przedsiębiorstwo zatrudnia 90 tysięcy osób! I, co jest interesujące, przedsiębiorstwo nie utrzymuje własnych fabryk produktów, ubrania są dla niej robione przez zewnętrznych fabrykantów. Można się zastanowić nad tym, z jakiego powodu ubrania i torebki H&M są tak chętnie wybierane przez klientów. Bez wątpienia jednym z fundamentalnych plusów firmy jest to, że sprzedawane ciuchy są tanie i jednocześnie są wysokiej jakości. W ten sposób każdego stać na nabycie porządnych ubrań. Kolejnym powodem jest to, że firma jest na rynku już siedemdziesiąt lat. Ludzie chętniej wybierają towary firm, które są szeroko kojarzone i chętnie wybierane przez innych.

Jeszcze krótka dygresja na temat świeżych mód. Specjaliści przewidują, że w tym roku w łaskach okażą się różnego typu małe akcesoria na uszy i dłonie.

Z pewnością przyda Ci się łącze do wpisu (http://dortex.pl/), jeśli intrygują Cię opracowane w tym tekście wątki. Na następnej stronie wyszukasz ich dużo więcej.

Z tej przyczyny następnym razem, kiedy odwiedzisz punkt szwedzkiej marki, kup odjazdowe kolczyki H&M. Potrzebujesz też sporych i fikuśnych bransoletek.