Sezon na nową szafę

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Sezon na nową szafę

Miejmy na względzie, że cała zawartość naszej szafy niejako odzwierciedla to, jakiego rodzaju ludźmi jesteśmy. Jeśli mamy skłonności do tego, aby być perfekcjonistami, to zapewne na naszych wieszakach istnieje porządek, a półki to miejsce, gdzie koszulki spoczywają równo ułożone. Rzecz jasna nie brakuje wśród nas i takich jednostek, które preferują bałagan i chaos, w jakich czują się zawsze dobrze, jednakże szafa przede wszystkim powinna być funkcjonalna, stąd też nie kwestie porządku są w niej najważniejsze, a sama zawartość.

Jeżeli na każdą porę roku mamy co na siebie założyć i zarazem czapki zimowe dziecięce, jak i sukienki plażowe możemy znaleźć wśród sterty naszych rzeczy, to możemy być zadowoleni – nie jest źle. Niestety, aby było naprawdę dobrze, trzeba trochę się namęczyć i zrobić porządny przegląd tego, co mamy schowane na swoich półkach, komodach i w innych miejscach, w których przechowujemy odzienie na co dzień i od święta. Z pewnością dobrze zrobimy, jeżeli krytycznym okiem spojrzymy na swoje stroje i z pewnością połowę z nich wyrzucimy.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Co powinno znaleźć się w osiedlowym kontenerze z ubraniami? Z całą pewnością wszystko to, w czym od dawna nie chodziliśmy – sukienki plażowe. Nie okłamujmy siebie, że coś nam się na pewno przyda, ponieważ nieużywanie konkretnych rzeczy to jest sygnał świadczący o tym, iż tak naprawdę nam się nie podobają.

Kliknij na odnośnik (www.azazel.pl/), on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zaintrygował. Przeczytaj artykuł, posiadający interesujące dane.

Dzięki porządkom w naszych szafach zyskamy wiele dodatkowego miejsca, w którym to po zakupach ulokujemy nowe rzeczy, jakie ubarwią całą zawartość naszej garderoby. Szare szpilki, czerwony berecik, błękitne mokasyny… Wiele jest niebanalnych rzeczy do kupienia, więc znajdźmy dla nich miejsce i zacznijmy na nowo dbać o siebie. Pamiętajmy również o tym, aby nie tylko okrycie dzienne było w centrum naszej uwagi – modne walizki podróżne. Wiedzmy, że także tego rodzaju dodatki, jak zegarki, portfele, walizki podróżne czy paski do spodni także pełnią bardzo ważną rolę jeśli chodzi o nasz wizerunek. W związku z tym starajmy się wybierać to, co ma najlepszą jakość i będzie się dobrze komponowało z pozostałymi elementami garderoby. Nie bójmy się też pewnej dozy ekstrawagancji, która powoduje, że nasze życie będzie barwniejsze i ciekawsze. Kto powiedział, że zabawa w modę nie może być przygodą?