Niemal każda kobieta potrafi wskazać swoje najważniejsze kosmetyki

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Niemal każda kobieta potrafi wskazać swoje najważniejsze kosmetyki

Chyba każda kobieta ma swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i przede wszystkim zapach. Podobno ideałem jest permanentnie kojarzyć się z tym samym bukietem zapachowym i faktycznie wiele z nas przywiązuje się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to dopełnienie kobiecości i dla znacznej grupy idealny zapach. Panowie powinni o tym nie zapominać.

Autor: NATURADO

Mimo że miłość krytyków zdobyły perfumy takich marek jak Masaki Matsushima, Dior, Yves Saint Laurent i Hermes to niewielki flakonik uwielbionych przez wszystkich francuskich perfum wciąż budzi emocje. Prawie nikt nie wie, że kompozycja zapachowa została powołana do życia w 1917 roku. Właściwe perfumy swoją premierę miały w 1922 roku. Coco Chanel (zobacz też inne marki: ) najpierw rozdała swoim wiernym klientom dosłownie kilka flakoników nowych perfum, a gdy zauważyła w ich oczach zachwyt, zdecydowała się wprowadzić je na rynek.

Tutaj jest podobnie. Kosmetyki do makijażu nie są tanie i w dodatku trudno znaleźć najlepsze. Podkład i puder powinny być dopasowane do typu cery, a ich ceny czasami zaskakują. Nie należy oszczędzać na takich kosmetykach, chociaż część pań potrafi znaleźć rewelacyjne kosmetyki wśród niedrogich firm. Cienie do powiek i tusze za kilkanaście złotych czasami mogą przebijać trwałością drogie i markowe produkty. To też prawdziwe skarby kobiecej kosmetyczki.

Podobno „piątka” narodziła się przypadkiem. Do przygotowanych składników dolano zbyt dużo aldehydów, co w konsekwencji dało znany nam już efekt. Na zapach składa się ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Kolejną ciekawostką może okazać się dla większości nowina, że to właśnie te perfumy były hitem wśród … hitlerowców. Coco była zszokowana i bała się, że zapach po wojnie nieodwołalnie będzie kojarzył się negatywnie. Jak jednak wiadomo No 5 to najlepiej sprzedająca się perfuma w obecnych czasach. Inne kosmetyki, które polecamy: .

Podobno kobieta powinna być wierna zapachom, zwłaszcza, gdy już ma idealny. Niektóre panie dostosowują zapach do pory roku lub zwyczajnie do nastroju.

Zachęcamy – naciśnij tutaj soczewki miesięczne i przeloguj się na inną naszą witrynę. Na niej oczekują na Ciebie nowe oraz interesujące artykuły.

Czasami lepiej postawić na mocne Opium, a na słoneczny wakacyjny dzień świetnie pasują perfumy: .