North face płaszcz dla pań, zabezpieczenia kolarskie

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

North face płaszcz dla pań, zabezpieczenia kolarskie

Firma North Face z niemal 50-letnią tradycją jest w tej chwili jedną z bardzo rozpoznawalnych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, również troską o szczegóły. Oferta tej marki jest obszerna i włącza ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego rodzaju akcesoria. Sprzęt North Face , poza konfekcją i obuwiem, w zasadzie objęty jest dożywotnią gwarancją.

dowiedz się wiecej

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma stawia bardzo duży nacisk na rozwój technologii i podmiotowe podejścia, jakie poprzez liczne patenty można spotkać tylko w ich ubiorach, bądź sprzęcie sportowym, przykładem może być technologia thermoball. Firma systematycznie coraz to bardziej się rozkręca. Rozpoczynając od okryć do wspinaczki przeszła na dodatkowe rynki dotyczące sportów zimowych, dodatków górskich, a nawet ubiorów i obuwia do użytku powszedniego.

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym zapewnia ochronę przed zimowymi żywiołami. Komponuje się z wodoszczelnej, oddychającej osłonki zewnętrznej i zapinanej na zamek warstwy wewnętrznej z izolacją z gęsiego puchu. Powłoka zewnętrzna ma środkowy, dwustronny suwak z patką zapinaną na napy, oddzielany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na zatrzaski, dwie kieszenie o bocznym wejściu, wewnętrzną kieszeń na urządzenia elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

ukrytym zamkiem. Fason płaszcza pozwala na świetne dostosowanie do kształtu kobiecej postury. Jest gustowny, ręczy wysoki komfort termiczny. Płaszcz damski North Face bardzo dobrze nadaje się do codziennego użytku w surowe zimowe dni – sprawdź stronę.

Firma The North Face posiada w własnej kolekcji rękawki kolarskie wykonane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, przewiewnej tkaniny. Zapewniają zabezpieczenie przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Powłoka środkowa gwarantuje błyskawiczne pozbycie się wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra zostaje sucha, nawet w toku obfitego wysiłku. Zewnętrzna powłoka odpowiada za termoizolację i utrzymanie optymalnej temperatury organizmu. Delikatniejsza dzianina (zobacz wełna parzona lana cotta na żakiet) od wewnętrznej strony łokci usprawnia wentylacje oraz zapobiega utrudnianiu ruchów.