Godne polecenia kosmetyki do golenia dla stylowego mężczyzny

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Godne polecenia kosmetyki do golenia dla stylowego mężczyzny

Akcesoria do golenia to niezawodny pomysł na podarunek dla niemalże każdego pana. Które linie wybierać dla tych, którzy preferują oryginalność? Pianki do golenia oferowane są przed producentów w różnych liniach i przedziałach cenach.

kremy do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Warto jednak pamiętać, że ich skład powinna chronić i głęboko odżywiać wrażliwą skórę na twarzy. Pianki do golenia zawierające kompleks witamin efektywnie zapobiegną podrażnieniom oraz zaczerwienieniom. Zmniejszą też ryzyko wystąpienia mało estetycznych zacięć na skórze twarzy. Środkiem zastępczym dla tego typu specyfików mogą być emulsje do golenia, np. firmy Baxter of California. Wystarczy niewielka ilość tego niezwykle ekonomicznego kosmetyku,aby chronić delikatną skórę i aktywnie ją nawilżyć. Balsam zawiera łagodzące oleje i ekstrakt z mięty pieprzowej, która sprawia, że podrażnienia szybko będą się goić. Marka Baxter of California oferuje także linie stylowych żeli pod prysznic i mydełek, nawilżających szamponów i maseczek do włosów oraz toników kojących podrażnienia po goleniu. Ta ekskluzywna firma powstała 50 lat temu w Kalifornii i do dnia dzisiejszego nawiązuje do swoich początków. W jej kosmetykach dominują świeże, lekkie nuty zapachowe, połączone z wysoką klasą produktów. Ceniącym nietuzinkowym mężczyznom można polecić również kosmetyki marki Dr Harris (). Ta londyńska firma działa od 1790 roku, zdobywając uznanie nie tylko mężczyzn na całym świecie, ale nawet członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dr Harris oferuje wody i płyny do stosowania przed i po goleniu, ekskluzywne mydła i kremy oraz ponadczasowe, stylowe wody po goleniu.

Ten bardzo ciekawy wpis posiada swe odpowiedniki na kolejnych stronach. Wejdź więc na hiperłącze do witryny (http://www.inkberry.com.pl/) i zapoznaj się nimi.

Mimo upływu lat, marka zachowała estetykę swoich opakowań, odwołując się wyglądem do retro stylistyki.

maszynka do golenia

Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując podarunku dla bliskiego mężczyzny, możemy postawić na linię ekskluzywnych specyfików do golenia. Łagodzące wody i balsamy, zapachowe mydła wprost z Kalifornii lub klasyczne wody kolońskie z Wielkiej Brytanii przypadną do gustu wszystkim panom ceniącym oryginalność i ponadczasową klasykę.