Trendy w sezonie wiosna-lato 2013

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Trendy w sezonie wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako całkowity miszmasz. Nadal popularne będą kolory pastelowe dominujące tej zimy. Oprócz nich, spotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno w sprawie barwy, jak też materiały.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co zdaje się je jednoczyć, jest podkreślanie kobiecości w różnych aspektach życia. Ponownie przywrócone do łask zostaną sukienki rodem z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, emanujące świadomą zmysłowością. Kroje blisko ciała, w połączeniu z przyjemnymi w dotyku materiałami, zdecydowanie będą poruszać fantazję. Długie kurtki wiosenne proponowane w tym roku, rewelacyjnie wtopią się w taki klimat. Każda kobieta znajdzie pośród nich taką, która będzie jej odpowiadać.

Z przyjemnością zaproponujemy Ci inny tego rodzaju post. Jeżeli chcesz go przeczytać, zobacz treść na witrynie (http://wolleamore.pl/), którą znajdziesz tutaj.

W wersji lnianej kurtki wiosenne będą pasować do zwiewnych spódnic, a z materiałów skóropodobnych – do wizerunku niegrzecznej kobietki. Moda wiosna 2013 przede wszystkim gloryfikuje łączenie przeciwieństw.

Wspomniane wcześniej tworzywa skóropodobne, zdaje się skutecznie zastąpiły skóry naturalne. Trendy wiosna 2013 polubią je nie tylko przez wzgląd na zalety ekologiczne, ale też dlatego, że mają w sobie odrobinę gustownego kiczu. Jest to następny niezbędnik tego sezonu. Do łask wróci również look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawianiu wygodnych ubrań sportowych z klasycznymi,a też plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się na lato, nie można też zapomnieć o kwestii jak ważne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednoczęściowe, w obu wariantach proponowane są na obecny sezon. Najmodniejsze będą te, stylu retro – ze słodkimi chwościkami. W duże wzory, lub jednokolorowe. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w wariancie z wysokimi majtkami, zarówno podkreślającymi kobiecą figurę, jak też ukrywającymi strategiczne miejsca.

Moda wiosna 2014 daje więc ogromne możliwości dla wyobraźni. Można swobodnie łączyć na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie materiały i fasony. Odrobinka plastiku także jest mile widziana, bo przecież zależy nam na pokazaniu, że trendami można zajmować się nie tylko dosłownie.