O codziennej pielęgnacji ciała oraz recepcie na podarunek idealny dla ukochanego mężczyzny

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

O codziennej pielęgnacji ciała oraz recepcie na podarunek idealny dla ukochanego mężczyzny

Jeśli przeszukamy internet pod kątem nietuzinkowych pomysłów na podarunek dla ukochanego faceta, to z pewnością trafimy również na zabawne fotografie, które przekonują, żeby zakupić np. środek oczyszczający w sprayu zamiast… dezodorantu. Rzecz jasna nie każdy dżentelmen będzie odczuwał zadowolenie po otrzymaniu takiego daru i to jeszcze razem z życzeniami urodzinowymi – przecież nie każdy zna się na dowcipach.

krem do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zależy także od wieku jubilata i jego preferencji, jak również od danej okazji.
Troska o higienę jest łączona przede wszystkim z zabiegami, którym poddają się prawie każdego dnia elegantki. Tymczasem małżonkowie także dotrzymują kroku swoim drugim połówką, a niektórzy nawet rezerwują wizytę u lekarza medycyny estetycznej. Nie piłują swoich paznokci, ale od czasu do czasu koloryzują siwe włosy. Całkowicie odmienną kwestią staje się natomiast zwykła toaleta. Pośród tych najbardziej znamiennych zabiegów, jakim poddają się nasi mężowie jest golenie zarostu. Na rynku znajduje się mnóstwo akcesoriów, od tych jednokrotnego użytku zaczynając, a na tych prawie wiecznych kończąc. I gdy jedni preferują plastikowe maszynki, to inni inwestują w te elektryczne.
Natomiast panowie po pięćdziesiątce bywają mocno przywiązani do tradycyjnych akcesoriów do golenia. Dla tych mężczyzn można kupić niezwykle trwałe maszynki muhle razor (). Niemiecka precyzja i zastosowanie wysokogatunkowych materiałów to cechy charakteryzujące wymienionego produktu.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, to bez wahania wejdź na ten link – to niezwykle wciągająca treść (https://bajkowyslub.com/produkty/winietki-slubne/), która prezentuje pokrewną tematykę.

Polacy już dawno zauważyli zalety tych maszynek, a w internecie znajdziemy mnóstwo pozytywnych komentarzy na ich temat. Do kompletu można także dołączyć zawsze potrzebne akcesoria, czyli na przykład żyletki albo nawet brzytwy. I w tym miejscu możemy polecić tak samo cenioną przez klientów firmę dovo razors.
Panowie, podobnie jak panie, od czasu do czasu, np. raz na miesiąc, muszą udać się drogerii, żeby uzupełnić zawartość kosmetyczki.

opakowanie świątecznego prezentu

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
I jeśli przed trzydziestoma laty masowo wykorzystywało się szare mydło, to dzisiaj swoje pięć minut mają pianki do golenia. To one bardzo często stają się razem z wodą kolońską elementem zestawów upominkowych. Zresztą niektóre rezolutne panie znajdą również mniej typowe zastosowania takiego kosmetyku. Jeżeli wierzyć autorom leksykonów dla gospodyń, to pianki do golenia znakomicie usuwają plamy z musztardy rosyjskiej – w sezonie grillowym tak cenna rada okaże się na pewno przydatna nie tylko przedstawicielkom płci pięknej.