Kupowanie damskiej bielizny – na jakie kwestie trzeba koniecznie zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że bielizna będzie wysokiej jakości?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Kupowanie damskiej bielizny – na jakie kwestie trzeba koniecznie zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że bielizna będzie wysokiej jakości?

Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla jej prezencji ma prawidłowo dopasowana bielizna, która może nie tylko podtrzymać biust, ale również go powiększyć, czy zakryć wszelkie niedoskonałości, jak przykładowo zbyt duży brzuch.

Modelka

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Możliwości jest obecnie faktycznie dość wiele i wystarczy właściwie dobrać najlepszą dla siebie propozycję. Którymi kryteriami trzeba się kierować podczas wybierania bielizny?

Przede wszystkim, trzeba pamiętać, że jej jakość powinna być możliwie jak najwyższa, jako że wyłącznie w takim przypadku bielizna będzie spełniała swą funkcję. Dodatkowo, jakość ma spory wpływ na wygodę noszenia konkretnych elementów bielizny. Naturalnie, tania bielizna może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak cena raczej nie powinna być kwestią najważniejszą. Najpierw należy oceniać jakość, dopiero potem zastanawiać się nad kosztami zakupu. Tym bardziej, że aktualnie każdy sklep butik internetowy z bielizną online oferuje jej szeroki asortyment w faktycznie niezwykle konkurencyjnych cenach.

zobacz to

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej kobiety priorytetowe znaczenie ma między innymi odpowiednio dobrany biustonosz. Przede wszystkim, warto udać się do brafitterki, czyli specjalistki trudniącej się dopasowywaniem odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Taka wizyta może się okazać tym bardziej pomocna, że współcześnie rzeczywiście dużo kobiet nosi zły rozmiar, co nie tylko ma wpływ na komfort, ale też na wygląd piersi. Na dodatek, należy pamiętać, że rodzaj biustonosza powinien być uzależniony także od indywidualnych wymagań kobiety – panie z dużym biustem muszą inwestować w biustonosze z fiszbinami, które będą mogły podtrzymać piersi oraz zapewnić im stabilność, kobiety, które mają małe piersi, powinny z kolei wybierać biustonosze push-up, które unoszą i optycznie powiększają biust (więcej w temacie: jesteś online? zapraszamy po bieliznę do nas). Możliwości jest dzisiaj naprawdę bardzo dużo.

Naturalnie, bieliznę dobrze jest wpierw przymierzyć, jednakże gdy jest się pewnym swojego rozmiaru, na pewno nie będzie problemów nawet z zakupami internetowymi. Poza biustonoszem, warto również prawidłowo dobrać majtki. Dostępne są klasyczne figi ), komfortowe bokserki lub seksowne stringi, przy czym ten ostatni rodzaj bielizny jest idealny szczególnie w sytuacji, kiedy zakłada się bardzo obcisłe ubrania (na przykład przylegającą do ciała sukienkę).