Jak zestawiać eleganckie ciuchy ze sportowymi elementami?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak zestawiać eleganckie ciuchy ze sportowymi elementami?

Dziś z coraz większą odwagą szalejemy w obszarze stylu.

obuwie sportowe

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Takie buty jak Nike Flyknit Rosherun, Buty Reebok Cl Leather, a nawet buty męskie Timberland, mimo, że mają sportowy wygląd, śmiało możemyłączyć z formalnymi elementami garderoby. Jak najbardziej wskazane jest zestawienie dresowych spodni i butów na obcasie. Jest to zestawienie, które zdecydowanie się przyjęło. Zarówno mężczyźni jak i kobiety, mogą bez wątpienia podkreślać formalny ubiór, w którym elementem kluczowym jest marynarka, obuwiem sportowym.
To zestawienie daje świetny efekt. panie, które preferują ekstrawagancki styl łączą formalną sukienkę, na przykład małą czarną i zakładają do niej sportowe buty np sneakersy new balance, przykładowo adidasy. Niezawodnym pomysłem, zarówno w przypadku pań jak i panów jest połączenie jeansów z wyjściową marynarką. Powinniśmy pamiętać, że jeansy to element garderoby uniwersalny, który sprawdza się w rozmaitych. Zestawiony z marynarką staje się ważnym komponentem stylizacji bardziej wyjściowej. Mamy więc jeansy w nowej odsłonie. Mężczyźni mogą także połączyć spodnie na kant z obuwiem sportowym. Buty Nike Flyknit Rosherun oraz Buty Reebok Cl Leather bez wątpienia mogą być zestawione z marynarką wyjściową. Jeśli chodzi o, na przykład, buty męskie Timberland , to ich wygląd z pewnością sprawdzi się w połączeniu z T-shirtami, jak i spodniami na kant.

buty sportowe dla kobiet, damskie obuwie sportowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci proponują odmienne egzemplarze sportowego obuwia, dostępne są także edycje limitowane. Przede wszystkim mamy możliwość nabycia szalonych fasonów, z drugiej w sklepach nie brakuje krojów retro. Producenci z wielkimi chęciami nawiązują do wzorów, które były trendy kilka dekad temu. Sukienka (sprawdź bordowa sukienka z koronki MERG) w grochy typu retro w zestawieniu ze adidasami to świetny pomysł. nie zważając na trendy i na to, co akurat jest na topie, ważne, by czuć się dobrze ze sobą. Popularnością cieszą się egzemplarze, które łączą w sobie zestawienia odważnych, często pastelowych kolorów. Co więcej dostępne są buty sportowe z ciekawymi wzorami. Skontaktuj się