Co może być doskonałym rozwiązaniem na upominek dla męża czy ojca?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co może być doskonałym rozwiązaniem na upominek dla męża czy ojca?

Istnieje opinia, że każdy elegancki mężczyzna musi posiadać szlafrok. Jest to niejako wieczorowa wersja płaszcza, który ukrywa wybrane elementy ciała i mówi o charakterze właściciela.

Materiałem, z którego jest wykonany tego typu szlafrok męski mogłaby być bawełna lub np. jedwab. Naturalnie najpopularniejsze są modele wykonane z bawełny, ponieważ jest ona stosunkowo tania, lecz również jest bardzo miękka. Szlafroki męskie są zachowane raczej w ciemnej kolorystyce, co może dobrze komponować się z ciemnymi włosami właściciela. panowie, którzy posiadają trochę jaśniejsze włosy, będą dobrze prezentować się także w szlafrokach o jasnych barwach. Dla przykładu do szatyna nadaje się kolor niebieski, a do blondyna biały. Jednak takie szczegóły to chyba kwestia gustu konkretnego mężczyzny. Część szlafroków ma wygodne kieszenie, do których można wkładać np. grzebień lub chusteczki. Ponadto niektóre modele szlafroków mają także kaptur.
Bielizna damska Marion oraz Camille

Autor: Marie Jo
Źródło: Marie Jo
Niektóre szlafroki posiadają również szalowy kołnierz, a ich krój może być uniwersalny.

Czy zamieszczony tu tekst zdaje się być interesujący? Pragniesz obejrzeć sporo treści na podobny temat? Więc idź tu bra tape taśma i czytaj nowy opis.

Inaczej mówiąc są takie szlafroki, jakie równie dobrze prezentują się tak na mężczyźnie, jak i na kobiecie. Zastosowana do ich szycia bawełna ma o wiele bardziej znaczącą chłonność. Tego typu szlafroki mogą być wręcz substytutem ręczników. Mają one gramaturę około 300 g/m2 co powoduje, że materiał ten jest niezwykle puszysty i leciutki. Są szczególnie komfortowe po porannym prysznicu, gdy to właściciel chciałby prędko coś na siebie włożyć.

Warto też pamiętać, że tego typu męski szlafrok to znakomity pomysł na prezent dla męża czy brata. Nieistotne jaki odcień wybierzesz, na pewno uraduje on bardzo obdarowanego.