W jaki sposób przygotować się do randki?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

W jaki sposób przygotować się do randki?

Randka, pierwsza czy też kolejna, zawsze jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej kobiety.
Każda niewiasta, niezależnie od stażu znajomości chce zaskoczyć ukochanego jak też prezentować się olśniewająco w czasie spotkania.

nike

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Do każdej randki trzeba się więc należycie przyszykować. Wieczór poprzedzający ją powinniśmy spędzić miło, relaksując się. Pomoże nam to uciszyć emocje a także pozytywnie nastroić się na czekające nas spotkanie. Polecany jest wieczór filmowy z ukochaną komedią, również romantyczną. Po miłym wieczorze przychodzi nowy dzień, a dokładniej, dzień randki z ukochanym. Przede wszystkim prostota. Wybierzmy kostium, w którym czujemy się znakomicie, nie ubierajmy niczego nowiutkiego. Postawmy na przetestowane ciuchy, w których wyglądamy najlepiej. Doskonale sprawdzi się prosta suknia z żakietem czy też ciemne spodnie jak też stylowa bluzka, zestawiona ze sweterkiem. Sexi sukienki idealnie sprawdzą się na randkę. Kostium uzupełnijmy także o stosowne dodatki: szykowną biżuterię a także praktyczną torebkę, pasującą do resztę. Makijaż (strona internetowa kartridże do makijażu permanentnego) też powinien być zwyczajny. Miast czerwonych ust wybierzmy delikatny błyszczyk, jaki kusząco zwiększy wargi. Zrezygnujmy ze skomplikowanych upięć na rzecz luźnych koków czy też końskich ogonów. Warto pomyśleć też o rozpuszczonych włosach.
Luby na pewno będzie pełen podziwu. Gdy mamy już określone, co ubierzemy na schadzkę, można przejść do dalszej części przygotowań. Przytoczony przedtem wieczór filmowy powinniśmy poprzedzić też domowym SPA. Przyda się peeling ciała.

Następnie nadchodzi czas na odprężającą ablucję z domieszką pachnących olejków czy też relaksujący natrysk. Po tychże zabiegach powinniśmy postawić na nawilżanie. Tu dobrze sprawdzą się wszelkiego typu kremy i musy do ciała.