Printy na letniej odzieży – na topie czy nie?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Printy na letniej odzieży – na topie czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić lub nie, ale należy przyznać, że prezentują się zjawiskowo. Skromna, prosta sukienka całkowicie zmienia swój charakter właśnie dzięki nadrukowi.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego typu kolorowe letnie sukienki świetnie nadają się dla kobiet, które pragną zatuszować defekty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeśli sukienka jest dopasowana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic zatuszować. Gładki, jednolity materiał będzie niemiłosierny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na ukrycie niektórych niedoskonałości są bezwzględnie większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że nieprosto jest odkleić oczy od takich sukienek, prawda?Zakładając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, ażeby nie przedobrzyć z dodatkami. Obowiązuje złota zasada umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka (zobacz więcej) będzie grać tutaj główną rolę, dodatki mają pozostać dodatkami. Nie zakładajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami również lepiej zostawić na inną okoliczność. Kiedy koniec dnia czy dzień zapowiada się zimniej i ubieramy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter też będą w spokojnych, jednolitych kolorach.