Wpływ mody na damską bieliznę

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Wpływ mody na damską bieliznę

Mody nieustannie ulegają zmianom. Jakby tak przyjrzeć się temu wszystkiemu z dystansem, może zdawać się to kuriozalne, że każdego roku pojawiają się inne zasady dotyczące tego, co jest ładne.

Nawet bielizna damska (sprawdź tutaj), którą wszakże ogląda zazwyczaj jedynie nosicielka oraz od czasu do czasu małżonek, podlega dynamicznym modom. Lecz nie powinno się ulegać takim tendencjom – w tym wpisie przedstawiamy śmiały postulat, by każda pani wybiera to, czego pragnie, zamiast tego, co dyktują inni!

Porozmawiajmy o takich fragmentach ubioru, jak stroje kąpielowe (LINK). W tym sezonie (i kolejnym) zalecamy niewiastom, by wybrały raczej oldskulowe kroje niż współczesne. Aktualnie modne stroje kąpielowe odsłaniają coraz więcej, co może się paniom nie podobać. Nie okłamujmy się, nie każda z nas ma figurę greckiej bogini. Dlatego rekomendujemy stroje kąpielowe, które prezentują się niemalże tak, jak te noszone przez kobiety parę dekad temu. Stroje kąpielowe dosyć obszerne, okrywające między innymi brzuch. Tak pomyślane stroje kąpielowe mogą prezentować się wspaniale, nadając pani klasyczny sznyt.

Dlatego mamy nosić niepraktyczne i niehigieniczne stringi (więcej tutaj)? Czy wyłącznie dlatego, że tak bardzo podobają się panom? Czy dlatego, że są trendy i jest w dobrym smaku je zakładać? To są marne argumenty. Kobieta powinna ubierać to, co lubi i w czym jest jej komfortowo.

Podobnie biustonosze – współczesne kobiety bardzo męczą się z różnymi wynalazkami, które kształtują i wzrokowo powiększają rozmiar piersi. Robią tak, gdyż funkcjonuje olbrzymi popyt wśród mężczyzn na duże biusty.

Każda niewiasta, która zamierza czuć się komfortowo i odpowiednie w każdej sytuacji, musi zwrócić się o wsparcie do znawczyń od bra-fittingu, czyli pań, które dobierają pasujące dla danej sylwetki biustonosze. Ta sprawa pojawiła się w Polsce całkiem niedawno – w zamożnych krajach jest uprawiana już od wielu lat.