Stylizacja na jesień

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Stylizacja na jesień

Jednym z wartych uwagi elementów naszego ubrania są dodatki. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego smaku i zamiłowań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z jedwabnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto spróbować takiego niepospolitego połączenia podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne wydatki.

Nasza garderoba

Mimo tego, że, iż jest coraz chłodniej zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajtuzy z delikatnym lub rzucającym się w oczy wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na podwyższeniu aby wyszczuplały naszą sylwetkę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Warty polecenia wpis? Jeśli tak uważasz, przeczytaj towarzyszące artykuły na rozważany temat – bez grymaszenia kliknij tu, więcej zobaczysz w linku (https://klinikajurajska.pl/aktualnosci/20-konkurs-%27%27moj-dzien-pracy-z-pacjentem-w-klinice-jurajskiej%27%27).

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Mamy możliwość zdefiniowania naszego kształtu na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub uzupełnić naszą wiedzę o porady stylistki.

Co jest modne tej jesieni

Tej jesieni w naszych garderobach nie może zabraknąć ubrań w odcieniu burgundowym oraz kolorów ziemi. połączmy je z miękkimi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym make upem. W naszych torebkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest mnóstwo produktów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszym domu szafie.