Zabawne koszulki są niesamowite!

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Zabawne koszulki są niesamowite!

Istnieje wiele interesujących sposobów na ukazanie wszystkim ludziom własnego humoru. Jeśli oczywiście nasz typ humoru jest społecznie akceptowalny, czyli nie wyśmiewamy się, no przynajmniej publicznie z różnego rodzaju świętości bardzo ważnych dla pewnie każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma najmniejszych przeciwwskazań ku temu, aby starać się ukazać własne poczucie humoru, postrzeganie świata. Zwłaszcza w naszym kraju zauważyć można dużo absurdów, zatem ciężko nie śmiać się z takowych. Właśnie: ale w jaki sposób?

A może założenie śmiesznej koszulki (zobacz: koszulki z nadrukiem własny projekt) sprawi, że niejako zamanifestujemy własne realne ja? Niby śmieszna koszulka nie jest przesadnie oryginalna, lecz można śmiało powiedzieć, iż założenie na siebie fajnej koszulki nie jest słabym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że bądź co bądź wzorów takich t-shirtów jest od groma. Trudno nie dostrzec, iż często posiadacze tego typu koszulek są tak jakby zwykłymi pozerami, lecz z drugiej strony: pewnie się za takich sami nie uważamy, więc nie patrzmy na to za bardzo, ponieważ mamy sporo bardziej interesujących rzeczy do zrealizowania.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Niegdyś nie było większego wyboru, jeżeli w rachubę wchodziły niecodzienne wzory, znaki i napisy. Świetnie, że ostatnio to się bardzo pozmieniało. A więc czymś mocno popularnym jest choćby umieszczane na t-shirtach świeżych memów. Idealny przykład bardzo szybkiego reagowania to choćby sprzedaż koszulek związanych mega hitu Youtube, a mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. A zresztą sami także mamy okazję wymyślić własną wrzutę na t-shircie!

Stwórz

Trudno nie trafić na taki sklep z koszulkami, w którym nie ma takowej możliwości. Pamiętajmy jedną kwestię: bardzo często te koszulki są z beznadziejnego materiału, bo są sprowadzane tysiącami z Chin. Co prawda w dzisiejszych czasach niemalże wszystko sprowadza się z Azji, lecz no akurat w przypadku t-shirtów z napisami jest nieco słabiej. Zatem pierzmy umiejętnie koszulki, zwróćmy uwagę na nie, a pewnie będziemy przez dłuższy czas mieli możliwość pokazywać za ich pomocą swoje poczucie humoru. Humor to definitywna podstawa, coś dzięki właśnie czemu moglibyśmy wreszcie zapomnieć o wszelakich kłopotach.