Koszulki – billboardy?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Koszulki – billboardy?

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest używane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem podkreślając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki https://bylola.pl/pl/c/T-shirt/103 prinidea z nadrukiem są w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wówczas pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, za to podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Barwne koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny napis.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”