Przygotowania do letniego wypoczynku

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Przygotowania do letniego wypoczynku

Choć trwa jeszcze wiosna, za oknem gorąco niczym w sierpniu. Temperatura osiąga nawet 32C! Tak wysokie temperatury sprzyjają wypadom w plener. Starczy w sobotni poranek przekąsić wcześnie śniadanie, włożyć komfortowy dres, potem wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i już można spędzić w przyjemny sposób wolny weekendowy dzień. Możemy wybrać się nad jeziorko, opalać się czy też powędkować, wybrać się do lasu – słowem – miło spędzić swój wolny czas.

Dobrym pomysłem jest też skorzystanie z oferty coraz większej liczby sieci obiektów sportowych: kortów, boisk do koszykówki, pływalni czy siłowni. W takim przypadku sugerujemy buty sportowe dla mężczyzn i już w maju dbamy o tężyznę fizyczną!

Z pewnością przyda się nam taka inwestycja, bowiem już za chwilę rozpocznie się sezon wakacyjny. Wybierzemy się na letni wypoczynek do Kołobrzegu, Barcelony, na Majorkę czy w inne równie egzotyczne kraje. Najlepiej już w tej chwili rozglądnąć się za sandałami męskimi, niezbędnymi podczas wakacyjnych wojaży po Europie i po świecie. I tutaj ważna uwaga – ponieważ większość panów nie wybrała drogi pana Wojciecha Cejrowskiego i wkłada skarpetki a więc należy mieć na uwadze, że przenigdy nie możemy wkładać skarpet do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni – w maju mogą takie się zdarzyć – proponuję męskie półbuty świetnie dopasowane do lnianego letniego garnituru czy letniej koszuli. W ten sposób ubrany mężczyzna raczej nie musi się obawiać o swe image – a co za tym idzie – pewność siebie w czasie wieczornej dyskoteki w hotelowej restauracji.

Jednak późna wiosna i letnia pora niosą ze sobą wiele modowych niebezpieczeństw. Zdarza się bowiem, że komfort walczy z dobrym gustem i czasem wygoda wygrywa tę bitwę. Niestety, nie każdy może nosić wszystko. O ile zimą i jesienią da się takie gafy dość łatwo zamaskować czy to swetrem czy płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby należy się dobrze zastanowić a najlepiej zasięgnąć rady kogoś kto zna się na rzeczy. Raczej nie polecam niskim, szczupłym panom koszulek bez rękawów czy też koszulek z dużym dekoltem, bo rezultat może być odwrotny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie sprawa wygląda ze spodniami ”bermudami”. Czasem zamiast zamaskować mankamenty urody uwydatnią je.