Naucz się jak dobrać ubranie dla modnego faceta?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Naucz się jak dobrać ubranie dla modnego faceta?

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Po pierwsze, ważny jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to zakup z całą pewnością będzie udany. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a ich największą chyba zaletą jest wygoda.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze optymalnego dla siebie modelu najlepiej jest kierować się: własnym samokrytycyzmem, komfortem i efektem końcowym na którym nam zależy. Jeśli od lat lubimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. i czujemy się w nich dobrze, a fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. wywołują u nas niechęć, to błędem jest dokonywać zmian na siłę.

Jeżeli jednak mamy szczupłą sylwetkę – zdecydujmy się na koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji oficjalnej, jak i mniej zobowiązującej.

Nie czekaj! Jeśli zainteresował Cię ten temat, to wejdź w adres tego serwisu i zobacz, co dla Ciebie z zaangażowaniem stworzyliśmy.

Tym bardziej, iż genialnie komponują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając wizualnie nieco centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – sklep "Krzysztof" oferuje koszule męskie.

Kolor to element, który stwarza chyba najwięcej problemów. Na pewno należy posiadać w swojej szafie białą koszulę, albowiem sprawdza się w każdej stylizacji. Kiedy nie wiemy, która koszulę założyć, biała jest zawsze dobrą alternatywą. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski. Świetnie komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Zapewne żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z dobraniem zestawu używając błękitnej koszuli. Warto więc pamiętać: must have każdego lata to białe koszule i jasnoniebieskim kolorze.W męskiej garderobie od niedawna króluje róż, który świetnie wygląda w towarzystwie granatu i beżu. Zatem włóżmy róż i już!Pamiętajmy, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie chcemy by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?