Co oznacza tanzanit i kto może nosić biżuterię z tymi kamieniami?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co oznacza tanzanit i kto może nosić biżuterię z tymi kamieniami?

Kamień ten występuje w przyrodzie 1000 razy rzadziej niż diament. Może intrygować swoją różnorodnością kolorów. Kolory tego kamienia to kolory od liliowo-niebieskiego poprzez kobalt aż do niebiesko-fioletowego.
Tanzanity są kamieniami, które pomagają pojąć uczucia oraz pomagają także w otwarty sposób je komunikować.

bag

Autor: sexyninjamonkey
Źródło: http://www.flickr.com
snowboard

Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com
W rezultacie tanzanity są źródłem sukcesu oraz źródłem zrozumiałych postaw i mądrości. Niektórzy uważają, że uspokajają rozgorączkowany umysł i pomagają rozluźnić się oraz zwolnić tempo. Taki kamień jak tanzanit uosabia nieskazitelną i niekonwencjonalną elegancję. Tanzanity tym samym mają dobroczynny wpływ na pracoholików oraz osoby, które są przepracowane. Są to najlepsze kamienie dla osób, które preferują odróżniać się z tłumu. Biżuteria z tanzanitem działa kojąco oraz inspirująco na te osoby, które urodziły się w kwietniu. Tanzanit nazywany jest też kamieniem magii, gdyż wzmacnia życie wewnętrzne i jest również nazywany kamieniem pracoholików, gdyż dopomaga ludziom aktywnym życiowo znaleźć równowagę między życiem zawodowym oraz prywatnym.
tanzanity

Autor: Axami
Srebrna biżuteria z tanzanitem jest wspaniałym pomysłem na prezent oraz sposobem na podkreślenie własnej indywidualności. Osoba, która nosi tego typu biżuterię z tanzanitem chciałaby odróżnić się z tłumu oraz emanuje indywidualizmem oraz pewnością siebie. Właściwie oszlifowany oraz oprawiony tanzanit może zachwycać unikatową barwą i brylancją.

Zajrzyj na naszą kolejną stronę, a tam wyszukasz atrakcyjny bieżący wpis (https://valentine.com.pl/product-category/koszule/) na wybrany temat. Oczekują na Ciebie dodatkowe wiadomości.

Bardzo prędko kamień taki stał się uosobieniem komfortu oraz wyrafinowania. Biżuterię z tanzanitem mogą wkładać panie w jakimkolwiek wieku, gdyż jest to kamień niezwykle uniwersalny, który wpasowuje się do różnorodnych okazji i różnorodnych sukni. Najkorzystniej kamienie wyglądają w otoczeniu malutkich brylantów, które jeszcze w większym stopniu ukazują jego niebieski blask.

Jest to również bardzo cenny kamień podobnie jak brylant, ale rzadziej spotykany. Twierdzi się, że przy obecnym wydobyciu, złoża takiego kamienia zostaną wyczerpane za 10-15 lat.