Jak się ubierać w czasie ciąży?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak się ubierać w czasie ciąży?

Co najlepiej zakładać gdy jest się ciąży? Wydaje się, że na początku nie ma czym się przejmować, bo to, że jest się w ciąży jest niewidoczne, lecz już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Przestajesz się mieścić w swoje urania. Dodatkowo, twoja sylwetka szybko ulega zmianie do tego stopnia, że nie wystarczy już po prostu kupować większych ubrań.

Autor: Image Experts
Większość kobiet nie może, ot tak, wymienić zawartość całej szafy, warto, więc robić rozsądne zakupy, a to oznacza, że ciuchy zakupione w ciąży będą ci służyć także wtedy, jak już będziesz mamą.Najistotniejsze i godne zauważenia jest to, iż nie zawsze musisz kupować zupełnie nowe ubrania. Zwyczajnie możesz kupować też w serwisach internetowych czy second-handach (sprawdź ofertę secondhandu scand-all). W takich sklepach nie ma tylko jednych typów ubrań, więc trafisz tam na ogrodniczki i spodnie z regulowaną talią, tuniki i sukienki ciążowe. Przygotuj się jednak na długie poszukiwania, bo czasami, żeby znaleźć coś idealnego potrzebujesz dużo czasu. A i wtedy nie jest pewne, czy znajdziesz to, czego szukasz. Najlepszym pomysłem, praktykowanym od lat przez ciężarne kobiety jest przeglądanie szaf koleżanek. Mogą się tam kryć fajne, solidnie wyglądające ciuchy, które kupiły podczas własnej ciąży. W zależności, jakie masz relacje z daną koleżanką – możesz je otrzymać w prezencie lub po prostu odkupić za przyzwoitą cenę. A czy warto inwestować w specjalne, rekomendowane dla nas, ubrania?

Autor: MKM
Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Dziś ubrania ciążowe to szyte z solidnych materiałów dobre jakościowo wyroby. Wiele marek zabiega, żeby być na czasie, więc możesz być pewna, że kupisz dobry ciuch zgodny z najnowszymi trendami, jednocześnie oferowane jest wiele stylów, na dowolna okazję i każda figurę. Pojawia się tylko jeden problem: pieniądze. zawsze ich brak, jednak jest wyjście, gdyż po urodzeniu się dziecka możesz zaoferować swoje ubrania na popularnych portalach aukcyjnych.
Podsumowując, należy przyznać, że kobieta (by lola) ciężarna ma duży wybór, ubrań. Zawsze jednak pozostaje kwestia finansowa i to, czy preferujemy nowe ubrania, specjalne ubrania czy może używane? Nie jest ważne, jaką podejmiemy decyzję, gdyż najistotniejszy fakt jest taki, należy ubierać się tak, jak ci wygodnie. Moda jest ważna, ale jeszcze ważniejsze jest twoje samopoczucie.
Źródło: http://www.scand-all.pl/