Poznaj dobroczynną magię kamieni szlachetnych- drobny zbiór fascynujących wiadomości

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Poznaj dobroczynną magię kamieni szlachetnych- drobny zbiór fascynujących wiadomości

Kamienie są przeważnie pięknymi obiektami, gdzieś tuż przy nas, na ogół w gablocie. Odkrywamy ich czar, jednak prawda jest tego typu, iż każdy minerał zawiera dość wyraźne pole energetyczne. Otóż to one łącząc się ze sobą, ustanawiają wspólne pole energetyczne Ziemi.

czytaj dalej

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
szafir

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Gdy chodzi o społeczeństwo, to minerały jak również kamienie szlachetne posiadają nam naprawdę wiele do zaoferowania. Są za długo nie cenionym darem od Ziemi. Oferują fenomenalny wpływ na organizm. Rezultatem tego rodzaju oddziaływań jest wyraźnie dostrzegalny przez nas wzrost pułapu dynamiczności życiowej. Daje to działającą ochronę przed chorobami i ciepło stroi do życia. Swobodniej radzimy sobie z wyzwaniami. Narasta również nasz intelektualny potencjał. Jeśli nasz osobisty układ energetyczny rozpoczyna rozpadać się się pod naporem stresu, zwyczajny, choć potężny rezonans kamieni powinien pomóc oczyścić oraz wzmocnić osobisty, harmonijny schemat zdrowia. Atrakcyjnym przykładem stają się ametysty, jakie to mają wielką zdolność do oczyszczania z negatywnych emocji. Samo miano już współgra jego własnościom w wyzwalaniu od rozmaitych uzależnień. W podobny sposób szafir jest istotny, dlatego że zapewnia szczęście badaczom i podróżnikom – więcej. Chroni przed sporymi nieszczęściami.

Na obecną chwilę wielu ludzi ubiera kamienie (szczególnie kobiety) jako biżuterię, nie wiedząc co tak na prawdę mogą one przenosić do naszego funkcjonowania i w jaki sposób działać na układ wewnętrzny. Jest to tak doprawdy nieceniona zasobność naszego świata. Warto się zaciekawić tematem, bowiem mimo pięknego wyglądu skały szlachetne zdołają uczynić cuda dla naszego organizmu.