Masz problemy z dobieraniem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Masz problemy z dobieraniem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach bardzo istotne jest to, jak dokładnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas z pewnością zdaje sobie sprawę z faktu, że nie należy oceniać innych ludzi po ich wyglądzie, jednak bez dwóch zda niejednokrotnie wyrabiamy sobie zdanie o konkretnej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeśli chcesz zatem robić na innych ludziach dobre wrażenie, bez wątpienia powinnaś zadbać w właściwy sposób między innymi o swoją garderobę.

ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób niestety ma problemy z dobraniem odpowiednich ubrań, które będą pasować do ich sylwetki. Zwykle wydaje nam się, że nie ma nic łatwiejszego – idziemy do sklepów, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lustrze i wybieramy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednak wcale nie jest to takie proste i niejednej z nas na pewno przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście można pójść na różnego rodzaju kursy – teraz wyjątkowo popularne są przede wszystkim szkolenia dress code (Basia Józefiak – prywatna stylistka) – jednak nie zmienia to tego, że oczywiście łatwiej jest dobrać odpowiednie ubranie obcej osobie niż sobie. Właśnie w tych przypadkach przydaje się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na shopping i będzie mogła obiektywnie ocenić, jak dokładnie wyglądasz w konkretnych typach ubrań. Takie dziewczyny wykonujące zawód personal shopper zwykle mają ukończone różnego rodzaju szkolenia dress code, dlatego oczywiście będą w stanie udzielić Ci odpowiednich porad – także takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz sama chodziła na zakupy. Porady udzielane przez personal shopper zdecydowanie pomogą Ci odkryć ulubione fasony i barwy ubrań, w których będziesz wyglądać najlepiej. Możesz z tego typu pomocy korzystać jednorazowo – i wówczas kupić sporo ubrań, które zapełnią Twoją garderobą na dłuższy czas – lub zabierać ze sobą stylistkę na każde zakupy. Jeśli będziesz się stosować do ich porad, zdecydowanie Twój styl bardzo się poprawi – czytaj o tym jak odnaleźć własny styl.

Wbrew pozorom znalezienie osobistej stylistki nie jest bynajmniej takie ciężkie. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotny jest ich wygląd i robione przez nich pierwsze wrażenie, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi drukarnia sitodruk także jest coraz większe. Z porad stylistów korzystają praktycznie wszystkie gwiazdy, więc Ty także możesz sobie pozwalać na odrobinę luksusu!