Gorący trend

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Gorący trend

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuszek i przyklejane tatuaże. Jednak tym razem w edycji stylowej – miast barwnych obrazów, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy hit na lato, przede wszystkim plaże a także festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na skórę, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i już. Tatuaże metaliczne trzymają się w przybliżeniu 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszty bez względu od firmy to ok. 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
Jak nosić? Metaliczne tatuaże to kapitalny dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux jest genialnym pomysłem! Srebrny oraz złoty fajnie wygląda na opalonej skórze. Można je używać jako bransoletki i wisiorki. Rewelacyjnie wyglądają na plecach przy sukienkach oraz bluzkach z „rozciętymi” plecami. ()

Kto by pomyślał, że zmywalne tatuaże wrócą do łask. Tradycyjne czarne oraz wielobarwne tatuaże są zastąpione metalicznymi. Metaliczne tatuaże wiążą się ze stylem boho jak też hippisowską wolnością. BOHO Flash Tattoo najlepiej przedstawiają się na opalonej skórze oraz pięknie mienią się w blasku słońca. Fajne jest to, że dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy jak je spożytkujemy. Można je ucinać, robić z nich klipsy, pierścienie, kolie czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransoletki.

Każda z Was na pewno pamięta jak nakleja się takie tatuaże – metaliczne tatuaże. Skóra musi być sucha a także nienatłuszczona. Wycinamy wyselekcjonowany tatuaż, usuwamy folię ochronną, przylepiamy go, dociskamy wilgotną ściereczką (beauty blender również sprawdza się idealnie) po czym delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż według zapewnień producenta trzyma się od 4 do 7 dni. Prawda jest troszeczkę inna. Tatuaż sztuczny tatuaż pięknie wygląda w pierwszym oraz maksymalnie następnym dniu. Potem tatuaż się ściera, a niewidoczny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście można bardzo szybko zmyć z pomocą oliwki oraz wacika. Można to uczynić minimalistycznie, albo totalnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże uzupełnią każdy wakacyjny look.