Wizerunki żołnierzy wyklętych na koszulkach coraz częściej. Zobacz koniecznie naszą propozycję

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Wizerunki żołnierzy wyklętych na koszulkach coraz częściej. Zobacz koniecznie naszą propozycję

Podobizny żołnierzy wyklętych, teksty zagrzewające do walki, kotwica Polski Walczącej, odznaka Dywizjonu 303, herby Rzeczypospolitej i wiele innych sygnatur z chlubą noszone na ciele w głównej mierze przez mężczyzn – moda na tego rodzaju ubrania jest obecna wśród Polaków już od kilku lat i zakreśla coraz szersze kręgi.

Odzież patriotyczna przeżywa swoje, oby nie „pięć minut”. Często można zauważyć na mieście osoby noszące koszulki, bluzy i kurtki z symbolami polskości, obowiązkowo w kolorach bieli i czerwieni. Zobacz co znaleźliśmy na temat: odzież patriotyczna. W ofertach firm specjalizujących się w szyciu tego rodzaju ciuchów możemy spotkać sporą ilość wzorów i rodzajów, które pozwolą w oryginalny sposób podkreślić jak niesamowicie jesteśmy dumni z bycia Polakiem. Co ciekawe jeszcze dekadę temu firm produkujących biało-czerwone ubrania było bardzo mało i nie były one tak znane. Obecnie jednakże powstają nowe firmy i czekamy z niecierpliwością na powiększenie się oferty i nowatorskie idee na tym rynku odzieżowym.

koszulka

Źródło: pixabay

Dla przykładu, Surge Polonia jest najstarszą z firm założoną oficjalnie w 2011 roku i jedną z najlepszych w Rzeczypospolitej. Odzież tej firmy promują liczni sportowcy, zwłaszczazapaśnicy. Produkują oni ubrania dla zawodników MMA. Inną marką jest Red is Bad, przeżywająca swój intensywny rozwój. Rozpoczynali oni jako e-sklep, teraz prowadzą kilka sklepów stacjonarnych w największych miastach naszego kraju. W odróżnieniu od zwykłych marek jak H&M czy Cropp, w cyklu wytwarzania zwyczajnej koszulki z krótkim rękawem udział bierze aż kilkadziesiąt osób, w tym m.in. dziewiarze, krojczy, graficy, drukarze oraz szwaczki, a taka bluzka powstaje z najwyższej jakości – produkowanej tylko na zamówienie – tkaniny. Z tego powodu klient może być pewien, że zadbano o w pełni profesjonalne podejście do koszulki (zobacz: koszulki z nadrukiem) jaką kupuje oraz, że posłuży mu ona przez długi czas – Wojownik.

Ale skąd taki sukces? Główne marki takiej odzieży odnoszą się oczywiście bezpośrednio do historii naszej ojczyzny i patriotyzmu. Red is Bad promuje się jako „marka dla ceniących wolność i dumnych z naszej historii”. Zaś Surge Polonia, której łacińska nazwa oznacza „Powstań Polsko” wymownie ukazuje swój priorytet.
Nie da się ukryć, że te slogany trafiają do milionów z nas, nie tylko starszych ale do młodzieży. Dzięki tym markom młodzież polska coraz intensywniej interesuje się historią naszej ojczyzny.

Patriotyzm nareszcie jest modny, możemy jawnie tak napisać. Bycie patriotą w naszym kraju nie jest już czymś dziwacznym, śmiesznym ale czymś powszechnym i pochwalanym. Dlatego nie bójmy się nosić ubrań z orłem na piersi, nie zostaniemy wyśmiani.