Jaka musi być bielizna? Wspaniała, seksowna czy komfortowa? A może każda z tych propozycji jest właściwa?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jaka musi być bielizna? Wspaniała, seksowna czy komfortowa? A może każda z tych propozycji jest właściwa?

Czasem to, co niedostrzegalne ma największy wpływ na naszą swobodę i sposób bycia. W ten sposób na pewno możemy przyznać o kobiecej bieliźnie. Choć niewidoczna to rozpala zmysły u męskiej części populacji, choć może wyglądać wyjątkowo, prezentować się wspaniale na naszych ciałach, to może być także niezbyt komfortowa. To raczej bez sensu kupować ładną bieliznę, ale zupełnie niewygodną. Stąd tak istotny jest właściwy wybór, tak aby nasza bielizna była interesującym dodatkiem do naszego ubioru, a nie utrudniającym funkcjonowanie balastem.

bielizna

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
Całe szczęście wie o tym znaczna liczba kobiet wybierając istotnie taką bieliznę, jaka nie tylko, iż jest seksowna, pięknie się prezentująca, to jest przede wszystkim wygodna. Tak na pewno można powiedzieć o biustonoszu bez ramiączek – . Ramiączka nie uwierają, nie są dostrzegalne, a co najbardziej istotne można poczuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Innym interesującym rozwiązaniem jest z pewnością balkonetka. To bardzo interesujący fason biustonosza, jego nazwa wzięła się od angielskiego wyrażenia balconette, czyli balkonik.

Nazwa tego biustonosza ma interesującą historię, a jej trop prowadzi nas wprost do teatru. Otóż, mężczyzna, jaki patrzy w teatrze z balkonu w dół, nie może dostrzec kobiecego stanika. Biustonosz balkonetka wznosi piersi do góry, powodując, iż kontur biustu nie wychodzi poza obrys sylwetki dostrzeganej z przodu. Balkonetkę możemy szyć wedle różnych krojów i jak nie trudno odgadnąć nadaje się szczególnie dla pań bogato obdarzonych przez naturę – pełna oferta online. Modelowy krój jednak jest klasyczny, gdyż miseczka jest szyta z trzech części,

bielizna

Autor: Bodylook.pl
Źródło: Bodylook.pl

zaś ukośny szew prowadzi od wewnętrznego końca fiszbinu do ramiączka, dzięki czemu zbiera biust z boków. Co więcej, w naprawdę sporych balkonetkach, powyżej miseczki G producenci dość często kroją miseczkę z 4 części, gdzie jest także dodatkowy pionowy szew od strony pachy.

Istnieją także pozostałe sposoby na najlepiej dobraną bieliznę, ale uwaga, każda z kobiet (płaszcz wełniany damski) ma swoje subiektywne odczucia, każda również ma inny biust, więc wybierajmy bieliznę nie patrząc na piękne modelki w katalogach, a sprawdzając ją na sobie. Tylko wtedy możemy być pewni, iż wybierzemy coś najbardziej dopasowanego, na czasie, seksownego, ale przede wszystkim wygodnego. To gwarancja, że będziemy zadowolone z bielizny. Nie będą istniały dylematy, co ubrać, co mniej uwiera, bo każdy zestaw będzie właściwy.