Suknia jako ważny składnik garderoby damskiej

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Suknia jako ważny składnik garderoby damskiej

sukienka to taki składnik garderoby, który sprawdza się w każdej sytuacji. Dzięki nim czujemy się bardziej kobieco, zmysłowo, elegancko. Każda pani, która chce podkreślić własne kobiece kształty winna zdecydować się na zakładanie sukni.
Praktycznie o jakiejkolwiek porze roku jest możliwość z powodzeniem nosić sukienki.

Mężczyzna przy biurku

Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku odzieżowym jest dużo modeli i wzorów sukienek, jakie przydają się nie tylko na okres letni, lecz również wykonane z ciepłych towarów, jakie jest możliwość zakładać jesienią i zimą. Należałoby też wiedzieć które fasony pasują do naszego typu sylwetki, ażeby zakamuflować możliwe mankamenty. Idealnie dobrana sukienka maskuje przywary sylwetki równolegle akcentując wszystkie jej walory. Nadaje właścicielce szyku, a jej sylwetce przydaje stosowne proporcje. Sukienki mini, sięgające kolan, lub te o długości maxi zdołają być bazą dla wielu stylizacji. Powinno się zwrócić uwagę na towary, które już same w sobie są bardzo efektowne i bardzo dobrze akcentują kobiece kształty. W każdym sezonie sukienki występują w przeróżnych odsłonach, od prostych i minimalistycznych, po obficie ozdabiane. Od luźnych i oversizowych, po bardzo kobiece. Asortyment jest wielki.
Biżuteria Cocktail’me

Autor: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
Pamiętajmy, by do sukni dobrać obuwie na odpowiednio dużym obcasie, także biżuterię i torebkę.

Do wytwornych sukni powinno się dostosować obuwie na wysokim obcasie, jednakże do codziennych letnich sukienek lepiej ubrać buty wygodniejsze, na niewielkim obcasiku. Jeśli suknia suknie slubne warszawa jest prosta jest możliwość do niej dopasować bardziej efektowne dodatki i odwrotnie. Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzać z akcesoriami.