Gdzie znaleźć dobre buty męskie?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Gdzie znaleźć dobre buty męskie?

Wiele razy słyszeliśmy opinię że buty są wizytówką mężczyzny. Choć ciężko znaleźć autora tych słów, na pewno poprą go osoby interesujące się światem mody. To właśnie obuwie dopełnia każdą stylizację i jest dowodem stylu mężczyzny.

sklep z butami Clarks

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, rodzime firmy na tle światowych marek wypadają zdecydowanie blado. Następstwem tego stanu rzeczy jest fakt, że spora ilość panów, która zamierza znaleźć klasyczne buty, robi to za pośrednictwem sklepów internetowych i nie wynika to z próżności , co z braku wyboru w polskich salonach obuwniczych modeli spełniających główne kryterium: prosty, zawsze na czasie design.

buty męskie Clarks

Autor: John Lodder
Źródło: http://www.flickr.com

Polskie marki, widać boją się pójść w klasykę, gdyż klasyka oznacza ponadczasowość, w skrócie: buty na wiele sezonów (link do strony). Zatem jeśli mężczyzna kupi klasyczne buty, to nie wyjdą z mody długi czas. Marna więc szansa, iż w kolejnym sezonie wróci po nową parę, bo poprzednie staną się już niemodne .

Zachodnie marki nie posiadają tego „problemu”. Jedną z nich jest firma Clarks, która od początku swego istnienia stawia na jakość oraz wygodę. Buty męskie Clarks wyróżniają się nieprzemijającą elegancją i stylem. Największym powodzeniem cieszą się mokasyny – to buty, które pokochał świat.

Jeżeli chciałbyś poznać zagadnienie, to zapraszamy Cię do opisu, który opracowaliśmy pod zamieszczonym linkiem. Tam zawsze zamieszczana jest bieżąca wiadomość (http://bratapeofficial.com/).

Lekkie, wygodne, pasujące do większości stylizacji i zawsze modne, takie właśnie są mokasyny Clarks. Niby formalne, ale nie tak jak klasyczne półbuty. Niby sportowe, ale nie tak jak trampki.

Zależnie od fasonu, koloru i materiału potrafią być mniej lub bardziej formalne. Dobra alternatywa dla mężczyzn ceniących klasykę i nieformalny luz. Idealnie wyglądają do sportowego garnituru (np. bawełnianego), zestawów koordynowanych z chinosami, do dżinsów, a także szortów (dr martens).

Firma istnieje już od 1825 roku, co jest jednoznaczne z tym, że wiele lat doświadczeń owocuje wiedzą na temat tych kultowych butów. Obmyślając stylizację powinniśmy uwzględnić, że buty powinny się uzupełniać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Dobrze, gdy współgrają i stylistycznie i kolorystycznie z butami, które planujemy włożyć.