Jaki strój wybrać na ślub? Jeżeli chodzi o sukienki dla druhien nie ma praktycznie żadnych konkretnych standardów

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jaki strój wybrać na ślub? Jeżeli chodzi o sukienki dla druhien nie ma praktycznie żadnych konkretnych standardów

Jaki strój wybrać na wesele? To pytanie stawia sobie niejedna osoba przygotowująca się do tego typu uroczystości i dotyczy to zarazem kobiet, jak i mężczyzn. Rzecz jasna w tym dniu najpiękniej powinni wyglądać sami nowożeńcy, niemniej priorytetem jest, żeby wszystko prezentowało się jak najlepiej – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Rzecz jasna suknie ślubne, Łódź, Lublin czy Radom wyszukamy w pierwszej kolejności w profesjonalnych salonach, które zapewniają kompleksowy wystrój w tym obszarze.

sklep z sukienkam i na ślub

Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl
W tego rodzaju salonach można kupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, ale także sukienki weselne dla druhien – sprawdź sklep Vailoett. Ich zakup nie jest prostą sprawą, jako że suknia druhny nie powinna przesłaniać stroju głównej zainteresowanej, ale jednocześnie nie powinna też być zbyt banalna. Czym kierować się wybierając tego rodzaju suknie?

Najlepiej jeżeli decydujący głos jeśli chodzi o wygląd druhien będzie należał do Panny Młodej, ponieważ to ona decyduje o tym w jakiej przodującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ma wątpliwości, że kolorystyka ma jeśli o to chodzi kluczowe znaczenie. Sukienki druhien nie powinny być białe, gdyż kolor ten przeznaczony jest dla Panny Młodej.

Chcesz zgłębić niniejszą sprawę trochę bardziej? Jeżeli tak, to kliknij ten link i przeczytaj więcej w tym tekście, który również opisuje taką problematykę!

Rzadko kiedy też wybierane są sukienki w jednolitym czarnym kolorze, natomiast jest jak najbardziej mile widziana, zwłaszcza te, które doskonale będą współgrać z kolorystyką wykorzystanych ozdób i dekoracji weselnych.

Jeżeli chodzi o sukienki dla druhien nie ma praktycznie żadnych konkretnych standardów, jednak przyjęło się, iż nie powinny być one zbyt wyzywające i z drugiej strony zbyt „pospolite”, jako że co by nie powiedzieć, ślub to wyjątkowe wydarzenie i warto ten dzień podkreślić także niebanalnym strojem. Rzecz jasna nawet proste sukienki warto upiększyć poprzez zastosowanie nietuzinkowego materiału, czy ciekawych ozdób, które je uatrakcyjnią.

Dobierając sukienki dla druhien często kierują się one zasadą, aby wyglądać w podobny sposób i nie wyróżniać się na tle sukni Panny Młodej, która jako pierwsza powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednakże zasada nie do naruszenia i często wykorzystuje się również bardziej oryginalne rozwiązania. Podstawą jest to, aby wszystkie panie czuły się w sukniach wygodnie, a jednocześnie elegancko.