Elegancka koszula, must have w męskiej szafie

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Elegancka koszula, must have w męskiej szafie

W modzie męskiej funkcjonuje kilka, może kilkanaście rzeczy, które dobrze ubrany mężczyzna musi mieć w swojej szufladzie, bez względu na styl jaki preferuje. To tzw. baza. Ubrania klasyczne i co ważne ponadczasowe. Takie, które jesteśmy w stanie intuicyjnie łączyć z innymi elementami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Na ogół uznawana jest za bardzo elegancką, zakładaną wyłącznie na uroczyste okazje. W modzie codziennej mężczyźni raczej ją ignorują, uważając ją za niegodną uwagi i zbyt galową. To błąd, albowiem wiele zależy od rodzaju materiału, kołnierzyka, mankietów i detali. Biała koszula może być tłem dla wieczorowych garniturów, ale także do modnych chinosów. Wniosek nasuwa się sam : białe koszule warto posiadać w garderobie, gdyż to kwintesencja dobrego stylu i pewności siebie.

Przypadły Ci do gustu notki umieszczone w tym artykule? W takim razie czytaj raport, który jest na nowej stronie. W nim wyczytasz sporo detali.

Białe, zawsze modne koszule męskie są stylowe, szykowne i nigdy się nie zestarzeją.

http://koszule-meskie.sklep.pl/

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl/

Aby koszula nadawała charakteru mężczyźnie trzeba ją właściwie dobrać do potencjalnego właściciela. Szczupli panowie mogą zakładać koszule tzw. slim fit, natomiast panowie o bardziej pokaźnej posturze muszą uważać, by koszula nie była zbyt obszerna – odstający kołnierzyk wygląda fatalnie. Bogatą ofertę koszul mają sklepy internetowe. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce poszukiwany temat: sklep z koszulami- strona, a na pewno odnajdziemy interesujący model. Pamiętajmy, że o gatunku koszuli mówi jakość włókien – szukajmy więc stuprocentowej bawełny.

Dopełnieniem codziennego, jak i eleganckiego looku są wszelkiego typu akcesoria. Zaliczamy do nich krawaty, muchy, paski i inne. Na ogół są to elementy wyrażające osobowość ich właściciela. Jednak bardziej, niż o ich wyrazistość, wskazane jest zatroszczyć się o jakość ich wykonania, tak, aby towarzyszyły nam jak najdłużej. To prawda, moda męska nie pędzi aż tak jak damska, toteż dodatki z ubiegłorocznej kolekcji nie będą oznaczały braku gustu. Mogą oznaczać mężczyznę podążającego krok za modą, byleby tylko były dyskretne i dostosowane do miejsca i okazji.