Cieliste buty na szpilce, albo szpilki w kolorze bordo

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Cieliste buty na szpilce, albo szpilki w kolorze bordo

Być kobietą to wkładać dobrze dopasowane buty. Chociaż oczywiście to, że zakładasz trampki nie oznacza, że nie jesteś kobietą. Ale, jeśli chcielibyśmy poczuć się kobieco i zwracać na siebie uwagę to na pewno dobrze założyć szpilki. A tych jest całe mnóstwo. Zależnie od tego, co wkładamy na siebie musimy wybrać właściwe szpilki. Świetną opcją okazują się cieliste szpilki, bo pasują do każdej stylizacji. Co istotne szpilki te mogą być niskie lub bardzo wysokie. Dlatego jeżeli chcemy obuwia, na co dzień to można wybrać cieliste szpilki do dziesięciu centymetrów, a jeżeli idziemy na imprezę, to szpilki mogą mieć więcej niż dziesięć centymetrów.

buty damskie

Źródło: pixabay.com

Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że pasują do wszystkiego, to dodatkowo wydłużają optycznie nasze nogi. Jeżeli więc nie mamy jeszcze w swej szafie takich szpilek to trzeba to, jak najszybciej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej wybierz coś dla siebie. Bo warto jest mieć w szafie szpilki, które naprawdę da się założyć do wszystkiego. Poza cielistymi szpilkami najlepiej znaleźć sobie jeszcze szpilki w jakimś konkretnym kolorze i czarne klasyczne szpilki. Dzięki takim szpilkom zawsze będziemy miały, co włożyć na nogę. Jeśli do tego kobieta będzie posiadała jeszcze jakieś sportowe obuwie, to na sto procent nie będzie kłopotu z doborem obuwia do konkretnej stylizacji. Szpilki w sensownych kolorach Gdy chcemy naprawdę bardzo dobrze wyglądać należy zwracać uwagę na to, jakie obuwie wybieramy.

buty na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com

Dla jednych buty są ostatnim dodatkiem, który jest wybierany i często wielu ludzi nie przykłada do doboru obuwia wystarczającej wagi. Często bywa też tak, że boimy się mocnego koloru na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą się okazać perfekcyjnym dopełnieniem całej stylizacji. Należy, więc zastanowić się, czy najważniejszym akcentem w całej stylizacji nie powinny być barwne szpilki. Bordowe szpilki będą pasować do mnóstwa kolorów i tak jak mogą zostać najmocniejszym akcentem do małej czarnej, tak również mogą być idealnym dopełnieniem bardziej casualowej stylizacji przykładowo możemy je włożyć do jeansów i zwykłej bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz oferty bordowych szpilek.

Masz chęć dodać do swoich zakładek o kolejną nieszablonową stronę? Jeżeli tak, to uczciwie zalecamy ten tekst (https://cliff-broker.pl/branze/producenci-zniczy-ceramiki-wyrobow-z-drewna.html) – kliknij a się nie rozczarujesz.

Wszystko zależy od naszego stylu ubierania się i tego, jak będzie wyglądał nasz dzień. Istotne jest, by wszystkie elementy ubrania były ciekawie dobrane, ale również trzeba pamiętać, by nie bać się bawić modą.