Jak zamawiać markowe dodatki w sieci w niskich cenach i nie pozwolić się oszukać?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak zamawiać markowe dodatki w sieci w niskich cenach i nie pozwolić się oszukać?

W obecnych czasach w sieci można dostać praktycznie wszystko – korzystamy z tego tym bardziej, iż zwykle ceny oferowane przez sklepy on-line są znacznie mniejsze niż te oferowane przez sklepy stacjonarne.

okulary versace

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Zazwyczaj nie ma w tym nic dziwnego, bowiem koszty prowadzenia sklepu online są znacznie niższe, wobec czego ich właściciele nie muszą naliczać tak dużej marży, jednak bez wątpliwości w internecie również można trafić na oszustów i są sytuacje, gdy powinna zapalić Ci się pomarańczowa lampka.
Unikaj aukcji internetowych
Klapy oddymiające

Autor: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI
O ile zwykle na wszelkiego rodzaju portalach aukcyjnych znajdziesz bez wątpliwości najlepsze ceny i dostaniesz tam nawet okulary przeciwsłoneczne Gucci za połowę normalnej ceny, o tyle oczywiście to właśnie takich miejsc musisz się wystrzegać.

Podobnie interesujący artykuł przeczytasz pod tym linkiem (http://www.mawershop.pl/kategorie/obuwie) – zobaczysz, że jest bardzo atrakcyjny, zatem przeczytaj go.

Zwykle na tego typu aukcjach towary wystawiają osoby prywatne, wobec czego nie masz praktycznie żadnej możliwości sprawdzenia tego, czy na pewno sprzedawany jest autentyczny towar i czy zamówione przez Ciebie okulary Chanel nie są przypadkiem podróbką. Jeżeli już chcesz coś kupić od osoby prywatnej, powinnaś poprosić o okazanie paragonu zakupu danej rzeczy – jeżeli to naprawdę będą oryginalne okulary Chanel, bez wątpliwości taki paragon zobaczysz. Jeśli natomiast nie – i tak nie masz czego żałować.

producentów

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzaj certyfikaty

Jeżeli sklep posiada w swojej ofercie przykładowo okulary Versace, wówczas na pewno na jego stronie internetowej znajdziesz odpowiedni certyfikat i wszystkie potrzebne oznaczenia uczciwego handlowca. Warto zapłacić nawet parę złotych więcej aby mieć pewność, że płacisz za oryginalne okulary Versace, a nie przykładowo za słabą podróbkę.