W jaki sposób kupić perfekcyjną biżuterię dla swojej dziewczyny?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

W jaki sposób kupić perfekcyjną biżuterię dla swojej dziewczyny?

Wielu panów sądzi, iż kupienie damie biżuterii, która spodoba się jej, jest dość trudne. Jest to jednakże błędne przekonanie.
Do sklepu najlepiej przyjść odpowiednio przygotowanym, wiedząc chociaż, czego mniej więcej poszukujesz.

Najłatwiejszy sposób, aby wiedzieć, co chcesz nabyć, to poznać swojego partnera. Zwróć uwagę, jakie elementy biżuterii uwielbia wkładać. Czy preferuje złoto, czy też srebro, a może zwyczajne kolczyki pozłacane? Jeżeli wiesz, co lubi, duży wybór przestaje być twym wrogiem, a zaczyna być sprzymierzeńcem. Szczególnie gdy decydujesz się na tzw. biżuterię modułową, a więc bazę, przykładowo w postaci bransolety, do której dołączasz kolejne fragmenty (przywieszki).
kolczyki pozłacane

Autor: Natalia Jaroszewska
Źródło: Natalia Jaroszewska

To naprawdę jest dużo łatwiejsze, aniżeli się wydaje. Po prostu musisz mieć na uwadze, dla kogo i po co się starasz. Pragniesz, aby twoja kobieta, rozpakowując paczuszkę, poczuła się wyjątkowo. Ażeby poczuła, że zdobyłeś się na trud odnalezienia czegoś umyślnie dla niej. Czegoś co do niej bardzo pasuje jak też co ją wyrazi. Wystarczy, iż będziesz o tym pamiętał i z pewnością poradzisz sobie. A nawet ci to SPAkują. Następnie starczy wrócić do domu, dać jej zauważyć pudełeczko, rozsiąść się wygodnie po czym patrzeć, jak się wierci z ciekawości i stara się powstrzymać przed podejrzeniami, a następnie jak cieszy się, otwierając pudełko. I jak uśmiecha się każdorazowo, gdy wkłada biżuterię oraz rozmyśla o tym, że otrzymała ją od ciebie.

Niegdyś Marilyn Monroe śpiewała, iż diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny. Prawie trafiła. Nie drogie kamienie, a biżuteria – producent biżuterii ogółem i nie dziewczyny, tylko dżentelmena który chce ją obdarzyć.